Paylaş
İçindekiler

Dune Ne Zaman Çıkacak? | Türkiye

Dune : Çöl Gezegeni 2021’in en çok beklenen filmlerinden birisi haline gelmiştir. İzleycilerin aklında Dune Ne Zaman Çıkacak sorusu gidip gelmektedir. Peki biz bu sorunun cevabını hemen sizlerle paylaşalım.

Dune Ne Zaman Çıkacak?

Frank Herbert’in romanında uyarlanan Denis Villeneuve yönetmenliğindeki bilim kurgu Dune : Çöl gezegeni filmi 22 Ekim 2021 tarihine ertelendi. Ayrıca yönetmen filmin devamının geleceğini 2 seriden oluşacağı hakkında açıklama yapmıştı. Dune : Çöl gezegeni filminin kadrosu çok ünlü oyuncuları da barındırmaktadır. Bunlardan bazıları Timothée Chalamet’e ek olarak, Stellan Skarsgard, Oscar Isaac, Rebecca Ferguson,  Jason Momoa, Josh Brolin, Charlotte Rampling, Zendaya, Javier Bardem gibi kaliteli olyuncuları barındırmaktadır. Yönetmen yalnızca film değil Warner Bros ile Dune dizisi çekmek istediğini belirtti.

Daha Fazlası İçin :Gotham Knights ne zaman çıkacak?

Dune Ne Zaman Çıkacak

Daha fazlası İçin : Otel Transilvanya 4 Ne Zaman Çıkacak? (Türkiye)

Dune Filmi Konusu

1984’te Dune isminde bir film gösterime girmişti. Bu film ise yeni bir uyarlamadır. Kitaptan uyarlama olan filmin müzikleri Hans Zimmer tarafından yapılmıştır. Konusu ise gelecekte bir çöl gezegeninde geçmektedir. Galaksi içerisinde farklı gezegenler ve bu gezegenleri de farklı ailelelr yönetmektedir. Çöl gezegeninde ise çok değerli bir maden (Baharat isminde) bulunmaktadır. Bu kaynak yaşam süresini ve bilinci artırmaya yaramaktadır. Fakat aynı zamanda zararları da vardır. Olaylar bu kaynağı ele geçirmek için çıkmıştır ve bakalım evren buna ne kadar hazırdır.

İlginizi Çekebilir