Ana SayfaDizi-FilmCruella 2 Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Cruella 2 Ne Zaman Çıkacak?

Cruella 2 Ne Zaman Çıkacak sorusu gerçekten çok heyecan uyandırıyor. Baş rolünü Emma Stone’ın üstlendiği Cruella’nın konusu hevesli bir moda tasarımcısı iken kötücül bir karaktere dönüştüren köken hikayesidir. Birçok ertelemenin ardında 28 Mayıs 2021’de vizyona giren film kısa süre içerisinde çok sevildi ve hemen Cruella 2 ne zaman çıkacak sorusu sorulmaya başlandı. Pandemi dönemine rağmen gişede çok iyi bir başarı yakalaması da bu sorunun daha fazla anlam kazanmasını sağladı.

İlk olarak 1996 yılında 101 Dalmaçyalı filmi ile hayatımıza giren Cruella karakterinin Godfather 2 benzeri bir yapım ile karşımıza Cruella olarak çıktı. İlk filmde Cruella’yı canlandıran Glenn Close ise Cruella filminin baş yapımcılarından birisi oldu.

Aynı Ekip Yine İş Başında Olacak

Hem gişede yakaladığı başarı hem de eleştirmenlerden tam not alması sayesinde Disney, Cruella 2 ne zaman çıkacak sorusuna olumlu bir cevap verdi ve 2. filmin çekilmesi için gerekli olan hazırlıklara başladı.

Bunun için Disney sözcüsünün stüdyo için gerçekleştirdiği başarılardan ve var olan karakterler ile ilerlemek için ne kadar heyecan hissettiklerinden bahsetmesinin yanı sıra Hollywood Reporter’da yayınlanan filmin yönetmenin ve yazarının geri dönmesinin beklenmesiyle ilgili haber devam filminin yakın bir zamanda seyirci karşısına çıkacağı şeklinde yorumlandı.

Daha Fazla Oku: Deliha 3 Ne Zaman Çıkacak?

Cruella 2 Ne Zaman Çıkacak

Cruella 2 ne zaman çıkacak sorusunun cevabının kısa bir süre içinde olacağı yönündeki tahminleri ateşleyen bir başka gelişme ise ilk filmde de başrolü üstlenen Emma Stone’un ikinci film için anlaşmayı imzalamış olmasıdır.

Bu anlaşmanın ilk filmin vizyona girmesinden sadece birkaç hafta sonra yapılması ise Disney’in ikinci film için ne kadar hevesli olduğunun en büyük göstergelerinden birisi olarak kabul edildi. Cruella 2 bizim tahminlerimize göre 2022 yılının yaz aylarında veya sonbahar aylarında çıkabilir. Cruella 2’nin fragmanını ise dört gözle bekliyor olacağız.