Ana SayfaKripto ParaBinance 20 Referans Kodu 2022 (%100 Resimli Kanıt)
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Binance 20 Referans Kodu 2022 (%100 Resimli Kanıt)

Ortalıkla dolaşan birçok Binance Referans kodu görebilirsiniz. M397LZ6O %20 referans kodudur. Bu kodlar Binance 20 Referans Kodu olarak pazarlansa da 2022 yılı içerisinde size güvenilir Binance 20 Referans Kodu paylaşacak kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Bunun nedeni ise %20 komisyon indirimi olan linkleri sizinle paylaşırlarsa kendileri hiç gelir elde edemezler. Ancak bu durum biz Binance ortakları için farklıdır. O yüzden referans kodu açısından en güvenilir kişiler Affiliate ortaklarıdır.

Binance 20 Referans Kodu 2022 – %20 Komisyon İndirimi

Binance uygulamalarından alabileceğiniz en yüksek komisyon indirimleri için aşağıdaki referans kodlarını kullanabilirsiniz. Binance’de kayıt olurken akabileceğiniz en yüksek komisyon indirim oranı %20’dir. Kayıt olduktan sonra tekrardan komisyon indirimi alma şansızın yok. O yüzden kimliğinizle kayıt olmadan bu linklerden kayıt olursanız büyük avantaj sağlarsınız. M397LZ6O referans kodunu yazarak %20 indirim kazanabilirsiniz.

Binance 20 Referans Kodu 2022

Yukarıdaki görselde de görebileceğiniz gibi komisyon oranları daha siz kayıt olmadan gösterilir. Bu yüzden size yalan söyleyip %20 diye paylaşılan referans kodlarına inanmayınız. Binance 20 Referans Kodu olup olmadığını kontrol edin.

Peki biz neden bu linkleri paylaşıyoruz. Normal bir Binance kullanıcısı referanslarından toplam %20 komisyon geliri kazanabiliyor. Eğer siz normal bir Binance kullanıcısının %20’lik linkiyle kayıt olursanız, size link veren kullanıcı hiç gelir elde edemez. Çünkü bütün indirimini sizinle paylaşmış olur. Ancak biz Binance ile anlaşmalı ortaklar olduğumuz için size verebileceğimiz en yüksek komisyon indirimi olan %20’yi versek dahi gelir elde etme şansımız oluyor. Bu yüzden Binance Affiliate ortaklarının linkleriyle kayıt olmanız sizler için en mantıklı seçenek olacaktır.

Binance Referans (SSS)

Yeni bir kullanıcı bir referans yoluyla Binance’e başarılı bir şekilde kaydolduğunda, referans edilen kullanıcı, bu kullanıcı Binance’in Spot pazarında işlem yaptığında komisyonların bir kısmını alacaktır. Spot tavsiye bağlantısı ile artık insanları davet edebilir ve komisyon kazanabilirsiniz.

Davet ettiğim bir kullanıcı, Binance hesabını oluşturduktan sonra referans kodumu kullanabilir mi?

İlk kez bir Binance hesabı oluştururken referans kodu girilmelidir. Lütfen sizin veya davet ettiğiniz kullanıcıların yönlendirme kodunu doğru girip girmediğini bir kez daha kontrol edin. Tavsiye ettiğiniz kişilerin üye olurken tavsiye kodunu kullanmaması veya yanlış tavsiye kodunu girmesi durumunda tavsiye komisyonu almazsınız.

Davet ettiğim kullanıcılardan neden referans komisyonu alamıyorum?

Yönlendirme komisyonları saatlik olarak hesaplanır ve gerçek zamanlı olarak ilgili Binance hesaplarına aktarılır. Yönlendirme komisyonları, yalnızca davet ettiğiniz kullanıcı bir işlemi tamamladığında ödenir. Spot tavsiye bağlantınızı kullanarak bir arkadaşınızı tavsiye ederseniz, yalnızca arkadaşınızın Spot işlem komisyonlarından bir pay alabilirsiniz.

Bana referans veren kullanıcıyı değiştirebilir miyim?

Hayır, referansla kayıt olduktan sonra geri dönüş yoktur.

Binance 20 Referans Kodu yazımız burada sona eriyor. Umarım linkimiz sayesinde daha fazla kazanç sağlamışsınızdır.

Daha Fazlası İçin: Binance Referans SSS

İlginizi Çekebilecek Makaleler: