Ana SayfaDizi-FilmMs Marvel Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Ms Marvel Ne Zaman Çıkacak?

MS Marveli ne kadar heyecanla beklediğinizi ve Ms Marvel ne zaman çıkacak diye sorduğunuzu biliyoruz. Marvel evreni süper kahramanlarından birisi olan Ms Marvel aynı zamanda evrenin İlk Müslüman süper kahraman karakteri de olmaktadır. Disney+’ta yayınlanacak olan Ms Marvel büyük bir merakla beklenmektedir. Bu sebeple sıklıkta Ms Marvel ne zaman çıkacak sorusu gündeme gelmektedir.

İlk defa 2013 yılında marvel’in çizgi romanlarında yer verdiği aynı zamanda markanın ilk Müslüman süper kahramanı olan Kamala Khan süper kahraman adıyla Ms Marvel, Marvel’in sinematik evreninde dahil olduğu ilk dizisinin fragmanı da geçtiğimiz günlerde yayınlandı.

Ms Marvel Ne Zaman Çıkacak? Ms Marvel’in Yayınlanma Tarihi Kesinleşti mi?

Disney+’ta yayınlanacak olan Ms Marvel’in ilk resmi fragmanını yayınladıktan sonra doğal olarak Ms Marvel ne zaman çıkacak soruları daha sık sorulmaya başlandı ve bunun ardından Disney+’tan yeni açıklama geldi. Bu açıklamaya göre dizinin ilk bölümü 8 Haziran 2022’den itibaren Disney6+’ta yer alacak ve dizi 6 bölümden oluşacak.

Daha Fazla Oku: She Hulk Ne Zaman Çıkacak?

Ms. Marvel Dizisinin Konusu Nedir?

Pakistan asıllı bir genç olan ve Kaptan Marvel’a hayranlık besleyen Kamala Khan New Jersey’de yaşamaktadır. Kamala’ın süper güçlere kavuşmasının ardından başından geçenleri anlatan dizide ana karakteri Iman Vellani canlandırmaktadır. Dizinin yaratıcılığını ise Wedding and a Funeral ve Loki dizilerinin senaryo ekiplerinde yer alan Bisha K. Ali’nin üstlendiği bilinmektedir.