Ana SayfaDizi-FilmSaygı 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Saygı 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Blu TV’nin sevilen dizisi Saygı 27 Ekim 2020 tarihinde ilk defa seyircisi ile buluşmuştu. Saygı 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak sorularının bu kadar sık sorulmasında bu dizinin başarılı bir 2 sezon geçirdiği yatıyor. İlk sezonunda 8 bölümü izleyicilere sunulmuştu. Daha sonrasında büyük bir beğeni toplayan dizinin 2. Sezonu yayınlanmıştı. 2. Sezon ise 23 Eylül 2021 tarihinde yeni sezonu merakla bekleyen izleyicilerle buluşmuştu.

Şimdi ise dizi takipçileri Saygı 3. sezon ne zaman çıkacak sorusunun yanıtını merak ediyor. Blu TV’nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Saygı için şimdiden yeni sezon talepleri yağıyor.

Saygı Dizisi Bitti mi?

Saygı dizisi Behzat Ç. Dizisindeki kötü karakter olan Ercüment Çözer’i merkezine alarak ilerliyor. Ancak Behzat Ç.’den farklı olarak dizi Ankara yerine İstanbul’da geçiyor. Ercüment Çözer’in Ankara’daki kirli işlerinin yanı sıra İstanbul’daki hayatına odaklanıyor.

Dizinin adından da anlaşılacağı gibi Çözer’in saygıya karşı zaafı bulunuyor. Saygısızlığa asla gelemeyen Çözer bunun için belirli kurallara bağlı olarak kişileri cezalandırıyor. Böylesine bir hayat süren Ercüment ise televizyonda gördüğü iki genci araştırmaya başlamasıyla dizi başlar.

Dizi boyunca gençler ile yaşadıkları anlatılır. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Nejat İşler, Boran Kuzum, Miray Daner, Rojda Demirer ve Erkan Can gibi isimler bulunuyor.

Saygı 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak

Saygı 3. sezon ne zaman çıkacak sorusuna yanıt olarak ise 2022 yılının ilk yarısında izleyiciye sunulacağı tahmin ediliyor. Şu an için herhangi bir yeni sezon haberi yayınlanmamasına karşın yaz aylarına gelmeden 3. Sezonun müjdesi verilecek gibi duruyor.

Daha Fazla Oku: Mi Band 7 Ne Zaman Çıkacak?