Ana SayfaOyunGotham Knights ne zaman çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Gotham Knights ne zaman çıkacak?

Gotham Knights Batman severler için müjdeli bir haber olarak geldi. Fakat oyun severlerin aklında Gotham Knights ne zaman çıkacak sorusu var. Geliştirici firma olan WB Games Montréal ilerleyen günlerde düzenleyeceği Dc FanDome etkinliğinde Gotham Knights net tarihini açıklayacaklarını belirttiler.

Gotham Knights ne zaman çıkacak? (Türkiye)

Warner Bros ekibi Batman dünyasının yan karakterleri üzerinde yoğunlaştığı Gotham Knights için belirli tarih aralığı sundu. Fanlardan Gotham Knights ne zaman çıkacak sorusunu duyar gibiyiz. WB ekibi oyunun 2022 yılının ilk aylarında piyasaya sürüleceğini söyledi. Net tarihi ilerleyen günlerde gerçekleşecek Dc FanDome etkinliğinde açıklayacaklar.

Daha Fazlası İçin : İcarus Ne Zaman Çıkacak?

Gotham Knights ne zaman çıkacak

Daha Fazlası İçin : Bloodlines 2 Ne Zaman Çıkacak?

Gotham Knights Fiyatı Ne Kadar?

Gotham Knights epic games veya steam platformlarında daha satışa çıkmamıştır. Ama oyun yorumcularına göre fiyatı 100 Tl üzerinde olacağıdır. Batman oyunlarının aksine co-op olması fiyatı biraz daha arttıracaktır. Bu sorunun cevabını yine yapılacak Dc FanDome etkinliğinde açıklanacaktır.

Gotham Knights Nasıl Bir Oyun ?

Gotham Knights diğer batman oyunlarına benzer bir oynanış yapısına sahiptir. Oyuncular tarafından sevilen bu oynanış biçimine eklemeler ve düzeltmeler yapılarak devam edilmiş. Oyun tek başınıza ve aynı zamanda 4 arkadaş ile oynanabilecek yapıya sahiptir. Oyun Batman karakterinin öldüğü bir Gotham city içerisinde geçmektedir. Batman öldükten sonra Red Hood, Robin, Batgirl ve Nightwing için büyük bir görev çağrısı yapılmıştır. Batmanin gidişi ile suçlular ortamı boş bulmuştur. Bakalım kahramanlarımız suçlularla nasıl baş edecek.