Ana SayfaDizi-FilmDoctor Strange 2 Ne Zaman Çıkacak Türkiye
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Doctor Strange 2 Ne Zaman Çıkacak Türkiye

Avengers Endgame’in en sevilen karakterlerinden birisi olan Doctor Strange 2 ne zaman çıkacak? Devam filmi merakla beklenen fantastik kahramanlardan birisi olmaktadır.  Amerika Birleşik Devletlerinde yayınlanmasının ardından ülkemizde bulunan hayranları tarafından da sıklıkla Doctor Strange 2 ne zaman çıkacak Türkiye soruları soruluyor.

Doctor Strange 2 hangi Karakterler Bulunuyor?

Marvel Studios tarafından yaratılan fantastik evreni kahramanları farklı ana karakterlerin olduğu filmlerde karşımıza çıkabiliyor. Doctor Strange 2 filminde de ana karakter Doctor Strange olurken, filminin yan karakterleri arasında Spider-Man, Wanda ve  vision karakterlerinin de yer alması bekleniyor.

Doctor Strange 2 Konusu Ne?

Marvel Studios tarafından yapılan ve dağıtımını Walt Disney Picture’sın üstlendiği Doctor Strange 2, aynı zamanda Marvel sinematik evreninde 29. filmi olarak karşımıza çıkıyor. Doctor Strange 2 ne zaman çıkacak Türkiye sorusunun cevabı henüz yanıt bulunmamasına rağmen konusunun ne olacağı ile ilgili açıklamalar mevcut. Buna göre Disney Plus da yayınlanan Wanda Vision dizisinin devamında yaşanacak olan paralel evrenleri konu edilecek olan Doctor Strange 2, ayrıca yeni vizyona girecek olan Spiderman’in filmi ile de bağlantılı olacak.

Doctor Strange 2 Ne Zaman Çıkacak?

Pandemiden etkilenen filmlerden birisi olan Doctor Strange 2 ilk yayınlanma tarihi olan 7 Mayıs 2021 den daha ileri bir tarihi ertelendi. Vizyon tarihinin ertelenmesi hayranları tarafından büyük üzüntüyle karşılansa da yakın zamanda yapılan duyuru meraklı bekleyişi hız kazandırdı. Amerika Birleşik Devletleri’nde Dr strange 2’nin çıkış tarihi olarak 4 Mayıs 2022 olarak belirtilirken filmin ülkemizde ne zaman yayınlanacak hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor.

Daha Fazla Oku: Jurassic World Dominion Ne Zaman Çıkacak?

Doctor Strange 2 Fragmanı Yayınlandı mı?

Doctor Strange 2’nin Amerika’da vizyona girmesi tarihi belirlendi ve fragmanı da yayınlandı. Aşağıdan izleyebilirsiniz. Doctor Strange 2 ne zaman çıkacak Türkiye sorusu ile birlikte fragmanında ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmiyor.