Ana SayfaDizi-FilmOtel Transilvanya 4 Ne Zaman Çıkacak? (Türkiye)
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Otel Transilvanya 4 Ne Zaman Çıkacak? (Türkiye)

Otel Transylvania 4, aile dostu serinin son bölümüdür ve Otel Transilvanya 4 ne Zaman Çıkacak soruları da son zamanlarda çok sorulur oldu. Yazımızda Otel Transilvanya 4 ne Zaman Çıkacak sorunuzu cevaplamaya çalışacağız.

Eğlenceli Sony animasyon filmleri serisi, 245 milyon dolarlık prodüksiyon bütçesine karşılık 1,3 milyar doların üzerinde gelir elde etti. Kadroyu oluşturan hayran favorilerinin çoğu, ikonik Evrensel Film Canavarlarının parodileridir.

otel transilvanya 4 ne zaman çıkacak

Hotel Transylvania 4 veya Hotel Transylvania: Transformania filmi, Hotel Transylvania 3: Summer Vacation’ın devamı niteliğindedir ve Derek Dymon ve Jennifer Kluska tarafından yönetilmektedir.

Hotel Transylvania filmlerinin her yaştan hayran için kahkaha dolu, mutlaka izlenmesi gereken bir macera olduğu ve kesinlikle tüm ailenin keyif alabileceği bir film olduğu inkar edilemez. Konu Hotel Transylvania 4 olduğunda neden bu kadar çok kişinin alabileceği tüm bilgileri isteyebileceği gayet mantıklı.

Otel Transilvanya 4 Ne Zaman Çıkacak?

İlk olarak Şubat 2019’da Hotel Transylvania: Transformania’nın 22 Aralık 2021’de vizyona gireceği duyurulmuştu. Ardından Nisan 2020’de 6 Ağustos 2021’e ertelendi. Ancak Nisan 2021’de tarih yine ertelendi.

Hotel Transylvania 4’ün nihayet 14 Ocak 2022’de Amerikada sinemalarda olması planlanıyor. Ancak Otel Transilvanya 4 ne Zaman Çıkacak sorusunun Türkiye cevabının ise 22 Ocak olması planlanıyor

Daha Fazla Oku: Luca Ne Zaman Çıkacak? (Türkiye)

Otel Transylvania 4 Netflix’e Ne Zaman Geliyor?

Otel Transilvanya 4 ne Zaman Çıkacak sorusunun bir diğer bacağı Netflix’te ne zaman yayınlanacağını şu an bilinmiyor. Diğer başlıklar daha önce orada gösterildiğinden, ilk çıkışını Netflixde yapma şansı yüksek. Hotel Transylvania 4’ün sinema gösteriminden sonra Netflix’e zaman varacağını bilmek şu an için zor. Ama umarım yakın zamanda çıkar.

Otel Transilvanya 4 Oyuncuları Kimler?

Nisan 2021’de, ilk üç filmdeki ana karakter Dracula’yı seslendiren Adam Sandler’ın aile dostu serideki dördüncü ve son filmdeki rolünü tekrar etmeyeceği açıklandı. Rol, Monster Pets adlı Hotel Transylvania adlı kısa filmde karakteri seslendiren Brian Hull’a gitti. Kevin James’in yerini Brad Abrell aldı.

Selena Gomez Mavis olarak geri dönüyor ve Andy Sandberg Johnny rolünü tekrarlıyor. Steve Buscemi, Molly Shannon, David Spade, Kathryn Hahn ve Jim Gaffigan tekrar karışıma dahil olacak. Fran Drescher ve Keegan Michael Key de kadroda.

otel transilvanya 4 ne zaman çıkacak

İlginizi Çekebilir: Alan Wake Remastered Ne Zaman Çıkacak?

Otel Transilvanya 4 Filminin Özeti

Drac ve arkadaşları, onları Hotel Transylvania: Transformania’da daha önce hiç görmediğiniz şekilde geri döndü. Drac’a şimdiye kadarki en korkunç görevi sunan yepyeni bir macera için en sevdiğiniz canavarlarla yeniden bir araya gelin. Van Helsing’in gizemli icadı “Canavarlaşma Işını” kontrolden çıkınca, Drac ve canavar arkadaşlarının hepsi insana dönüşür ve Johnny bir canavara dönüşür! Güçleri elinden alınmış Drac ve hayatı bir canavar gibi seven coşkulu Johnny, uyumsuz yeni bedenlerinde, çok geç olmadan ve birbirlerini çıldırtmadan önce bir çare bulmak için bir araya gelmeli ve dünya çapında yarışmalılar. Mavis’in ve gülünç insan Drac Pack’in yardımıyla, dönüşümleri kalıcı hale gelmeden önce kendilerini geri döndürmenin bir yolunu bulmanın heyecanı artıyor.

Otel Transilvanya 4 ne Zaman Çıkacak sorusunu cevapladığımıza göre şimdiden iyi seyirler dileriz!