Ana SayfaOyunValorantValorant Güncelleme Saat Kaçta?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Valorant Güncelleme Saat Kaçta?

Valorant güncelleme saat kaçta sorusu son zamanlarda çok sorulur oldu. Valorant gibi popüler oyunlarda güncellemeler oyuncular için her zaman sıkıntı oluşturmuştur. Oyuna bir an önce girmek isteyen ve yeni modları skinleri denemek isteyen oyuncular Valorant güncelleme saat kaçta sorusunu aratması normal olsa gerek. Yazımızda Valorantın yeni güncellemesinin saat kaçta olduğunu sizlere en güvenilir kaynaklardan aktarmaya çalışacağız.

Valorant Güncelleme Saat Kaçta?

Valorant güncellemelerini genellikle sabah 10:00 ila 15:00 arasında yapar. Bazen hata gidermeleri gerektiğinde bu güncellemeyi gece saatine çekebilirler. Ancak bu sorunun en güvenilir cevabını Valorant’ın kendi Türkçe ve İngilizce Twitter hesapları verebilir. Aşağıda sizler için Valorant Türkçe ve İngilizce yayın yapan resmi Twitter hesaplarını paylaşıyoruz.

Daha Fazla Oku: Valorant Serveri Çöktü Mü? Server Durumu Kontrol Etme

Valorant Türkçe Twitter Hesabı

Aşağıdaki hesaptan yapılan duyurular güncellemenin saati hakkında size güvenilir bilgi verebilir. Eğer bir açıklama yoksa resmi İngilizce Twitter hesabını da kontrol etmenizi öneririz. Bir dahaki başlıkta Valorant resmin İngilizce hesabını bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Valorant Yeni Set 2021 (ZEDD)

Valorant İngilizce Twitter Hesabı

Valorant’ta en yeni bilgiler ve güncelleme saatleri ilk bu resmi Valorant hesabına düşer. Valorant oyuncu kitlesinin İngilizce seviyeleri genelde bu Twtitleri okumak için yeterlidir. Eğer İngilizceniz yoksa Twitleri translate yardımıyla çevirebilirsiniz.

Valorant Güncelleme Saat Kaçta yazımızın sonuna geldik. Eğer istediğiniz bilgiye ulaşabildiyseniz ne mutlu bize. Diğer Valorant yazılarımıza da göz atmak isterseniz onları aşağıya bırakıyoruz. Şimdiden iyi oyunlar!