Ana SayfaOyunValorantValorant Türk Ajan Gelecek Mi?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Valorant Türk Ajan Gelecek Mi?

Mevcut Public Beta Environment’daki (PBE) yeni seslendirmeler ve teaserlar öyle gösteriyor ki Valorant Türk Ajan Gelecek Mi sorusuna artık güzel bir cevap verebileceğiz. Aldığımız duyumlara göre bir sonraki Valorant ajanı Türkiye’den gelebilir. Türkiye’de bir hayli popüler olan Valorant, böyle bir haber ile bu gücünü daha da pekiştirebilir gözüküyor.

Ajan 20’nin kimliği hala bilinmiyor, ancak birden fazla ipucu, Valorant Protokolünü oyunun yeni ajanı olarak tehdit eden şantajcıya götürüyor. PBE’deki 4.05 Yaması, Valorant’ın bir sonraki ajanının arka planını çevreleyen gizemi artırıyor ve Valorant kadrosuna nasıl katılabileceklerinin temellerini atıyor.

Valorant Yeni Ajanın Gizemi

Cypher, kendisinden gelen yeni bir e-postaya göre, şantajcının şifreli mektuplarını Türkiye’de bir yere kadar takip ederek bir ilerleme kaydetti. Valorant Türk Ajan gelebilir söylentileri de bu yüzden çok güçlü.

Ve şimdi şantajcının nereden çalıştığını bildiklerine göre, Sova onu yakalamak için Chamber, Breach, Neon, Cypher ve KAY/O’dan oluşan bir ekip kuruyor. Rus başlatıcı, Brimstone’a yeni bir sesli posta mesajında ​​neden her bir ajanı seçtiğini açıklıyor ve ona “bu tehdidi adalete teslim edeceklerini” garanti ediyor.

Valorant Türk Ajan Gelecek Mi

“Benden başka Cypher’ı da göndermeliyiz. Sova, “Bütün bir şehrin gözetimini başka hiç kimse kaldıramaz” dedi. “Oda, bir noktadan ateş desteği sağlayabilir. İhlalin, yararlanmamanın aptalca olacağı, dikkat dağıtıcı şeylerle dolu bir geçmişi var.”

“Neon, zemini hızla kapatmaya yardımcı olabilir. Ve KAY/O, Vulture’a pilotluk yapmayı kabul etti. Beşi yerde, biri gökte” dedi.

Daha Fazla Oku: Valorant Chatte Herkese Yazma Nasıl Yapılır?

Valorant Türk Ajan Gelecek Mi?

Valorant’ın yeni Türkiye temsilcisi ile ilgili çeşitli iddialara göre, yeni ajan Killjoy’un annesi olarak ‘Zehra’ olarak karşımıza çıkabilir. Birçok kullanıcı, yeni ajanın bir şifacı veya smoker olacağına inanıyor. Elbette varsayımlar bir yana, bir oyun karakterinin ağzından “Valorant Türk ajanı” ifadesini duymak çoğumuzu heyecanlandırmaya yetti. Bu yeni menajerinizi önümüzdeki günlerde çok sayıda Türk oyuncuya sahip olan Valorant’ta görmek için sabırsızlanıyoruz.

Aşağıda gördüğünüz paylaşılan fotoğrafta ise Türkiye bütün planın tam orta noktasında görünüyor. Ve plan tahtasında daire içine alınmış durumda. Tahtada, karakterin göz nişanı, Sova’nın saldırı takımının fotoğrafları ile çevrilidir.

Valorant Türk Ajan Gelecek Mi

Brimstone’un ahlakı, şantajcıyı öldürmesine izin vermiyor, bu nedenle Cypher’ın e-postasına göre bilgisayar korsanının Valorant Protokolüne katılma şansı var.

Ayrıca, grev ekibinin kurulumu, Riot’un sonunda yeni ajanı ortaya çıkarabileceği yaklaşan Yasada başka bir Valorant sineması için bir kurulum gibi görünüyor. Valorant Türk Ajanının nasıl bir şey olacağı konusunda beklentilerimiz ise bir hayli fazla.

İlginizi Çekebilir: Valorant Nasıl Oynanır?