Ana SayfaOyunValorantValorant Skin İade Etme Nasıl Yapılır?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Valorant Skin İade Etme Nasıl Yapılır?

VALORANT’ta yeni satın aldığınız herodanbıktınız mı? O zaman neden Valorant Skin iade Etme işemini başlatmıyorsunuz? Para iadesi yapıp kendinize uygun başka bir hero alabiliriniz.

VALORANT’ı ilk kez yüklediğinizde, size beş ücretsiz karakter sunulur. Birkaç galibiyetten sonra, iki tane daha açabilecek duruma gelirsiniz. Ancak, seti tamamlamak ve 15 heronun hepsini oyunda denemek istiyorsanız, önünüzde uzun bir bekleyiş olacak gibi görünebilir. Çünkü listedeki bir sonraki ajan 30.000 XP veya yaklaşık 100 galibiyet gerekiyor.

Viper’ı satın aldıysanız, ancak onun yavaş ve metodik oyun tarzının hayranı değilseniz veya Raze gibi hızlı tempolu bir ajan oynamayı tercih ediyorsanız, basit bir çözüm var. Oturabilir, bekleyebilir ve saatlerce RP biriktirmeye çalışarak eziyet çekebilirsiniz ya da para iadesi alabilirsiniz.

Valorant Skin İade Etme Koşulları

“Yürürlükteki yasalar aksini gerektirmedikçe, yalnızca şu üç koşulu karşılayan içerikler için geri ödeme yapılabilir:

1) İçerik kullanılmamış
2) İçerik en fazla 14 gün önce satın alındı
3) İçerik, aşağıdaki iade edilebilir içerik listesinde yer almaktadır.

İade Edilebilir

  • VP (paranızın iadesi için)
  • Silah Skinleri

İade Edilemez

  • Karakter Sözleşme Seviyeleri
  • Premium Savaş Bileti
  • Premium Savaş Bileti Seviyeleri
  • Silah Görünümü Seviyeleri
  • Radyanit Noktaları
  • Paketler

Valorant Skin iade Etme işlemi Nasıl Yapılır?

Riot, VALORANT’a League of Legends’a benzer hızlı ve kolay bir geri ödeme sistemi ekledi. Temsilciler için geçerlidir, ancak karakter sözleşme seviyeleri, savaş geçişleri, silah görünümleri ve paketler için geçerli değildir.

Son yedi gün içinde VP veya RP ile satın alınan kullanılmamış içeriklerini kolaylıkla geri iade edebilirsiniz. Valorant bunlar için geri iade yapıyor.

Temsilcinize para iadesi istiyorsanız, bu siteye tıklayın, aşağı kaydırın, Riot kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapın ve “Sipariş geçmişimi gösteri” (Get My Order History)i seçin.

Daha Fazla Oku: VALORANT Val 39 Hatası ve Çözümü

Valorant Skin iade Etme

Bu size öğe adı, satın alma tarihi ve harcadığınız RP miktarı da dahil olmak üzere tüm satın alımlarınızın bir listesini verecektir. Para iadesi almak için “Para iadesi talep et”(Claim a Refund) e tıklayın.

Bundan sonra, VALORANT istemciniz küçük bir yama yükleyecek ve sonrasında her şey tamam. İade etmeye hazırsınız. Valorant Skin iade Etme işleminiz tamamlandı!