Ana SayfaOyunValorantValorant Yeni Set 2021 (ZEDD)
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Valorant Yeni Set 2021 (ZEDD)

Riot Games, Grammy ödüllü sanatçı, yapımcı, DJ ve Immortal dereceli Valorant oyuncusu ile işbirliği içinde. Valorant Yeni Set 2021 yılında Zedd ismiyle oyunun gördüğü en çılgın skin paketlerinden birini piyasaya sürmek üzere. Ve ayrıca en pahalısı, kostüm paketi 10.700 VP’ye gelecek, bu da pahalı Elderflame kostüm paketinden neredeyse 1K VP daha pahalı.

Adil olmak gerekirse, kaplamalar oyunun daha önce gördüğü hiçbir şeye benzemiyor, Zedd Riot geliştiricilerinin kendisine ulaştı ve sonuçlar onun ödüllü sesinin ve çok renkli, bilimkurgudan ilham alan bazı kaplamaların bir karışımı olarak göze çarpıyor.

Daha Fazlası İçin: Valorant Yeni Battle Pass: Skinler ve Silahlar

Valorant Yeni Set 2021
SPECTRUM silah görünümleri bir dizi renkli varyanta ve benzersiz bir ses ortamına sahiptir. (Resim: Riot Games)

Valorant Yeni Set 2021

Valorant’ta Kıdemli Silah Sanatçısı Chris Stone, geliştiricilerin daha önce üzerinde çalıştığı hiçbir şeye benzemediğini itiraf etti. Valorant Yeni Set 2021 gerçekten çok farklı.

“Tarihsel olarak VALORANT’ta modeli geliştirmeye öncülük ediyor ve görsel efektlerin ve sesin takip etmesine izin veriyoruz. SPECTRUM için geriye doğru çalıştık – önce ses, ikinci görsel efekt ve en son model. Bu, tipik olarak dış görünümleri nasıl ürettiğimizi biraz yeniden düşünmemizi gerektirdi. Aynı zamanda mümkün olan en iyi cildi geliştirmemize izin veren ekip için eğlenceli bir meydan okumaydı.”

Dış görünümler, henüz piyasaya sürülenler arasında en farklı olanı diyebiliriz. Dış görünümün VFX’i ve vurgu renkleri siz haritada ilerledikçe değişen bu skin efsane duruyor. Her skin ayrıca benzersiz bir inceleme sesine de sahiptir. Zedd, her cildin sahip olduğu benzersiz sesleri oluşturmaya yardımcı olmak için ekiple yakın bir şekilde çalıştı ve Valorant Yeni Set 2021 ZEDD’i ortaya çıkardı.

Valorant Yeni Set 2021
Zedd (sağda), kostümün inceleme, ateşleme ve yakın dövüş vuruşlarını oluşturmak için işbirliği yaptı. (Resim: Riot Games)

Daha Fazla Oku: Valorant Yama Notları 3.05

Valorant Yeni Set 2021 Sesleri

Valorant’ın Kıdemli Yapımcısı Preeti Khanolkar’ın şimdiye kadarki en “hırslı ve karmaşık skin çizgisi” dediği şey için yapılmış bir süreçti. Bomba yerleştirildiğinde ve etkisiz hale geliyorken renkler yine farklılaşıyor. İncelemeye yalnızca benzersiz bir ses seti eklemekle kalmamışlar aynı zamanda çalmakta olan inceleme sesine de isim vermişler. “SEQUENCE”, bu sesler her silahta farklı olarak göze çarpıyor.

Valorant Yeni Set 2021
Her bir silah görünümü, dört seviye ve üç varyant sunar. (Resim: Riot Games)

Paket, beş silah görünümü (WAVEFORM Melee dahil) ile bir Zedd ve Spectrum silah arkadaşı ve bir SPECTRUM kartı ve spreyi içerecek.

Valorant Yeni Set 2021 Silahların her biri dört seviye içerir, bunlar:

Seviye 1 – Siz hareket ettikçe renk değiştiren özel ADS nişangahına sahip özel model

Seviye 2 – Özel namlu ağzı flaşı ve ateşleme sesi; hareket ettikçe namlu flaş rengi değişir

Seviye 3 – Görsel efektleri ve sesi özel olarak donatın ve yeniden yükleyin; görsel efektler ve vurgu renkleri siz hareket ettikçe renk değiştirir; her silah için benzersiz olan özel inceleme sesi ve seslerin ritmine göre darbeler

Seviye 4 – Sancak ve Bitiriciyi Öldür (Sonlandırıcı renkleri konuma ve bombanın yerleştirilip yerleştirilmediğine göre değişir)

Valorant Yeni Set 2021’de 3 Varyant Var

Varyant 1 – Siyah Varyant

Varyant 2 – Kırmızı Varyant

Varyant 3 – Mor/Pembe Varyant

Yakın Dövüşçü, aynı varyantlarla ancak iki yükseltme seviyesiyle benzer bir yükseltme yolu izler:

Seviye 1 – Eşsiz sese sahip özel model

Seviye 2 – Özel animasyon ve yükseltilmiş ses ile görsel efekt yükseltmeleri; seslerin ritmine göre titreşen özel inceleme sesi

Valorant Yeni Set 2021
SPECTRUM Yakın Dövüş, kontrol edildiğinde darbeler. (Resim: Riot Games)

İlginizi Çekebilir: Valorant Yeni Harita 2021 : Fracture

Spectrum skin paketi ne zaman çıkıyor?

Dış görünüm paketi 8 Eylül 2021’den itibaren çıkacak.

Şu anda görünümlerin yalnızca bir paket olarak satın alınabileceği görülüyor.

SPECTRUM Skin Paketi Ne kadar?

SPECTRUM kaplamaları, Sentinel of Lights, Ruination ve Elderflame skin hatlarına benzer bir Özel Sürüm (XE) skin serisidir. Paketin fiyatı ise 10700 VP

Valorant Yeni Set 2021 – Bulldog

Valorant Yeni Set 2021

Valorant Yeni Set 2021 – Guardian

Valorant Yeni Set 2021

Valorant Yeni Set 2021 – Phantom

Valorant Yeni Set 2021

Evet yazımızın sonuna geldik. Umarım skinleri beğenmişsinizdir. Bizler çok sevdik. Şimdiden skinlerle iyi oyunlar!