Ana SayfaOyunValorantValorant Sezon Ne Zaman Bitiyor?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Valorant Sezon Ne Zaman Bitiyor?

Valorant Sezon Ne Zaman Bitiyor sorusuna cevap olacağımız bu yazımızda Valorantın tanıttığı yeni ajan Kay/o ile başlamak istedik. Çünkü Valorant Kay/o’nun bulunduğu yeni bir tanıtım yayınlamıştı. Hatta Rise of the Sentinels görünümleriyle League of Legends ile bir geçiş bile yapıldı. Bununla birlikte, tüm gözler artık Valorant Episode 3 Act 2’ye sabitlenmiş durumda ve büyük yenilikler olabilir. İşte şimdiye kadar bildiklerimiz.

Valorant Sezon Ne Zaman Bitiyor

Valorant Sezon Ne Zaman bitiyor?

Bu sorunun cevabı aşağıda paylaşacağımız tweette gizli. Yeni sezonun 8-9 Eylül tarihleri arasında başlayacağını söyleniyor. Şu anki sezon da bu tarihe yakın bir zamanda hemen öncesinde bitecek diye umuyoruz.

Daha Fazla Oku: Valorant Skin iade Etme

Diğer Yasalarda olduğu gibi, Riot’un 1. Actın sonuçlanması arasında herhangi bir zaman kaybetmemesini ve herhangi bir gün ara vermeden doğrudan 2. Acta geçmesini bekleyebiliriz.

Başlangıçta Floxayyy, Bölüm 3: 2. Perde’nin 24 Ağustos’ta başladığını ve 19 Ekim’e kadar sürdüğünü söylemesine rağmen bu sonradan değiştirildi.

Bir süre sonra ValorLeaks, bu zaman çizelgesinin iki hafta geriye itildiğini açıkladı. Bunun yerine, Bölüm 3: Act 2 şimdi 8 Eylül’e kilitlenmiş görünüyor.

Her Yasa için iki ay, Valorant için oldukça tipik bir program haline geldi. Ancak bu sefer, bir sonraki Yasanın gelmesi için birkaç hafta daha beklememiz gerekecek.

Valorant Bölüm 3 2. Bölüm sızdırıldı: Yeni Harita ve Ajan

Valorant Sezon ne zaman bitiyor sorusunun cevabını aldığınıza göre yeni sezon hakkındda ipuçlarını sizlerle paylaşalım. Valorant’ın bir sonraki Yasası hakkında çok fazla sağlam bilgi olmasa da oyuncular hem yeni bir haritanın hem de Temsilcinin düşeceğinden umutlu.

Bütün bu söylentilerin bir nedeni var. 28 Temmuz’da açılan en son Gece Pazarı, diğer Valorant haritalarından farklı olan yeni bir manzara sergiledi.

Bu, topluluğu bir telaşa yolladı, ancak hiçbir şey doğrulanmadı.

https://twitter.com/cynprel/status/1420546083197911043?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1420546083197911043%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.dexerto.com%2Fvalorant%2Fwhen-is-valorant-episode-3-act-2-release-date-full-details-1598390%2F

Yeni Ajan’a gelince, Ajan 18: Sprinter altında yeni bir kod adı var. Yetenekleri hakkında pek bir şey bilinmemekle birlikte, böyle bir kod adıyla, her siteyi yıldırım hızıyla koşacaklarına bahse girebilirsiniz.

Daha Fazla Oku: Valorant Rank Sıralaması (2021)

Valorant sezon ne zaman bitiyor sorusuyla ilgili daha fazla bilgi ortaya çıktıkça bunu güncelleyeceğiz.