Ana SayfaOyunValorantValorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek? (2023)
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek? (2023)

Bütün Valorant oyuncularının aklında tek bir soru var o da ”Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek 2022”. Bu soruyu sormakta haklısınız. Gelmeyeli uzun zaman oldu ama beklediğinize değecek gibi. Yazımızda Valorant Gece Pazarı ile ilgili bilinmeyenleri ve tarihleri paylaşacağız.

Valorant Gece Pazarına Nasıl Erişilir?

Valorant Gece Pazarı’nın nerede olduğunu bilmiyorsanız endişelenmeyin, yalnız değilsiniz. Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek sorusu kadar bu da çok önemli.

Gece Pazarı işletmeye açıldığında, ana menünün sol tarafında, burada olduğunu söyleyen bir uyarı göreceksiniz. Buna tıklayın ve mağazaya götürüleceksiniz, daha sonra her bir karta tıklayarak ay için görünümlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

Oradan bir şey satın almamaya karar verirseniz ve sonra Gece Mağazasına geri dönmek, bilgi istemi genellikle ortadan kalkacağı için biraz zor olabilir.

Bunun yerine, ekranınızın sağ üst köşesinde mağaza sekmesinin yanında bulunan tarot görünümlü kartı tıklayabilirsiniz.

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek

Valorant Gece Pazarı Hangi Skinlerle Gelecek?

Ultra Sürüm olarak sınıflandırılanlar dışındaki tüm Valorant görünümleri Gece Pazarı’nda sunulacak.

Gece Pazarını açtığınızda size hangi görünümlerin sunulacağını tahmin etmenin bir yolu yok, ancak her biri farklı silahlar için altı görünüm garantiniz var.

Hepsi farklı renkli görünümlere sahip altı silahı gösteren mavi bir ekran

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek?

Riot Games’ten henüz teyit edilmiş bir tarih almamış olsak da, Valorant Gece Pazarı her an kapılarını açabilir. Açık olduğunda, oyuncular rastgele oluşturulmuş altı kaplama alma şansına sahip olacaklar. İki eski skin de indirimli fiyatla alınabilecek.

Bizim tahminimiz Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek sorusunun cevabı olarak Aralık ayı. Aşağıda önceki tarihleri listeledik. 1 ay arayla gelen Valorant Gece Pazarı Mart ayı veya Nisan ayının sonlarında mutlaka gelecektir.

Bir sonraki Valorant Gece Pazarı’nın ne zaman olacağını tahmin edebilir miyiz? Elbette ederiz. %100 doğru olmasa da bir tarih aralığı vermek mümkün. Valorant Gece Pazarı önceki tarihlerine bir göz atın derim.

Önceki Valorant Gece Pazarları

  • 10 Aralık 2020 – 11 Ocak 2021
  • 11 – 23 Şubat
  • 8 – 20 Nisan
  • 2 – 15 Haziran
  • 28 Temmuz – 10 Ağustos

İlginizi Çekebilir: Valorant Yeni Set 2021 (ZEDD)

Valorant Gece Pazarı Skinlerimi Değiştirebilir Miyim?

Hayır, Valorant Gece Pazarı görünümlerinizi değiştirmeyi seçemezsiniz. Sunulan görünümler, o ay alma şansınız olan tek görünümlerdir. Farklı görünümler istiyorsanız, bir sonraki Gece Pazarı görünümüne kadar beklemeniz gerekecek.

İşte orada, Gece Pazarı hakkında bildiğimiz her şey bu. Buradayken, en iyi Valorant artı işaretlerini ve en iyi Valorant kodlarını kontrol ettiğinizden emin olun.

Daha Fazla Oku: Valorant Yeni Harita 2021 : Fracture

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek 2022 yazımızı burada noktalıyoruz. Sizlere iyi eğlenceler!