Ana SayfaKripto ParaBinance Takas Farming'i Kullanarak BNB Ödülleri Kazanmak!
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Binance Takas Farming’i Kullanarak BNB Ödülleri Kazanmak!

Takas farming, BNB indirimlerinizi en üst düzeye çıkarmak için Binance’in Liquid Swap platformunu (Binance’in Otomatik Piyasa Yapıcılığı AMM platformu) kullanarak ticaret yaptığınız platformun ve işkeming adıdır. Liquid swap, PancakeSwap ve Uniswap gibi merkezi olmayan borsalara benzer şekilde çalışan standart borsalara düşük maliyetli, kullanımı kolay bir alternatiftir.

Başka bir deyişle, herkes bir ticaret çiftinin Likidite Havuzuna likidite sağlayarak kitabın her iki tarafını da koyabilir ve tüccarlar daha sonra havuzun her iki tarafından da likidite alabilir (ideal olarak, özellikle küçük siparişler için) .

Binance Takas Farming’i Kullanarak BNB Ödülleri Kazanmak

Bu link ile Binance Takas Farming yaptığınızda , BNB’deki maliyetlerde %50 indirim kazanırsınız! Bir referans kodu kullanmanızı ve/veya 500 BNB tutmanızı gerektiren Binance spot piyasasındaki ücret indirimlerinin aksine, Liquid Swap, kod kullansanız da kullanmasanız da çoğu ticaret çiftinde ödenen tüm ücretlerin %50’sine kadarını iade edecektir!

Bu makalemizde sizlere, Binance Takas Farming ve BNB’de ödeme alma hakkında bilmeniz gereken her şeyi size göstermeye çalışacağız.

Bir havuza likidite sağlama ve takas farming hakkında daha fazla bilgi için lütfen https://www.binance.com/tr/swap adresini ziyaret edin. Şimdilik, likidite farmingi görmezden gelelim ve likit takaslara ve takas farminge odaklanalım.

Nasıl farm yapacağınız ve BNB’nizden en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızla başlayalım.

Takas Farming ile BNB Kazanın!

Liquid Swap ve Takas Farming’in nasıl işlediğini anladığınıza göre, şimdi getirilerinizi nasıl artıracağınıza odaklanalım.

Özetle, Takas Farming verimini optimize etmenin en kolay yaklaşımı şudur:

  • Yalnızca %50 BNB getirisi olan eşleşmelerle işlem yapın.
  • BNB’nizden kazanç elde etmek için NFT sayfasından biletler alıp, NFT öns atışına katılmaya hak kazanın!
  • Hacmi yüksek ve karlı takaslar yapın.

Başlamak için yapılacak en basit şey, %50’lik ödemenin tamamını veren birkaç çiftten birinin ticaretine konsantre olmaktır. Bu %50 geri ödeme, gerçekten sağlam bir işleminiz olmadıkça takas farming’in anahtarıdır.

Takas Farming Etkinliklerine Göz Atın!

https://www.binance.com/tr/support/search?type=1&q=takas%20farming Bu link üzerinden Takas Farmning ile ilgili etkinlik var mı yok mu kontrol edebilirsiniz.

Son olarak, karlı ve düzenli anlaşmalar yapabilirseniz, büyük miktarda BNB biriktirebilirsiniz. Diyelim ki çok büyük olmasa da bir kâr elde ettiniz. Bunun sonucunda yine de BNB alacaksınız. Bu nedenle, prensipte, çok sayıda iyi ticaret yapabilir ve sabit bir BNB kaynağı kazanabilirsiniz, bu da net ticaret sonucunuz maliyetlerden sonra pozitif olduğu sürece kârla sonuçlanır.

İyi bir net sonuçla tutarlı işlemler oluşturmak zor olsa da, doğru otomatik araçlara sahip olanlar için likit takaslar için API desteği mevcuttur. Sonuç olarak altını çizmekte fayda var.

Takas Farming Nasıl Yapılır?

Bu bölüm, bir Binance hesabı oluşturma ve BNB toplamak için Binance takas farming kullanma sürecinde size yol gösterecektir.

Binance Liquid Swap’ları kullanabilmek için öncelikle bir Binance hesabı oluşturmanız gerektiğini lütfen unutmayın. Henüz üyeliğiniz yoksa kayır olmak için Binance Liquid Swap referans bağlantımızı kullanın.

Tüm Binance hizmetlerinden faydalanabilmeniz ve güvenliğiniz için hesabınızı oluşturduktan sonra hesabı doğrulamayı unutmayın.

1- Öncelikle, Takas Farming Sayfasına gidin.

Binance Takas Farming

Takas yapmak için başka bir platforma kaydolmanız gerekmez; likit takasları tüm doğrulanmış Binance kullanıcıları tarafından kullanılabilir; [Al-Sat] -> [Takas Farming]’i seçerek Swap’lara göz atın.

Ayrıca bir listeden takasınızı seçmek veya bir havuza likidite eklemek veya havuzdan likidite çekmek için [Likidite] sekmesine gidebilirsiniz.

2- İşlem Çiftinizi Seçin

Binance Takas Farming

İndirim veren bir çifti değiştirmek için “Ödüllü tüm tokenleri filtreleyin” yanındaki kutuyu tıklayın. Ayrıca, “tümünü gör” seçeneğini tıklayarak da geri ödeme tutarlarının bir listesini alabilirsiniz.

Hangi çifti takas etmek istediğinizi onayladıktan sonra, takas etmek istediğiniz coini [Satılacak varlık] ve [Alınacak varlık] sipariş formunda seçin.

3- Takas Yapmak İstediğiniz Tutarı Girin.

Binance Takas Farming

Değiştirmek istediğiniz [kullanılabilir] tutarı girin. Ayrıca [Alınacak Varlık] ile değiştirmek istediğiniz tutarı da yazabilirsiniz.

Formun geri kalanı sizin için otomatik olarak doldurulacak, böylece bir seçeneğiniz var.

4- Takas Yap’a Tıklayın

Binance Takas Farming

Fiyat hareket ederse para kaybetmeyeceğinizden emin olmak için kayma olasılıklarını inceleyin ve ardından [Takas] düğmesini kullanarak anlaşmayı onaylayın.

Lütfen kaymanın, siparişinizin fiyatı değiştirmesi beklenen yüzde anlamına geldiğini unutmayın. Büyük siparişler büyük miktarda kaymaya neden olabilir. Kaymayı en aza indirmek için tek bir büyük satın alma yerine çok sayıda küçük sipariş girin. Sipariş formundaki dişli sembolüne dokunarak kaymayı da değiştirebilirsiniz.

5- Ödülleri Al’a Tıklayın ve BNB Kazanın!

Binance Takas Farming

Her işlemden sonra takas ödüllerinizi talep etme veya biriktirmelerine izin verme seçeneğiniz vardır. Takas ödüllerinizi talep etmek için [Ödülleri Al]’a tıklayın. Bunu takiben, takas ödülleriniz Spot Cüzdanınıza teslim edilecektir.

[Geçmiş] sekmesi altında, Takas ve Talepler geçmişinizi her zaman kontrol edebilirsiniz. Bu, tüm işlemlerinizi ve BNB kazançlarınızı takip etmek için uygun bir yöntemdir.

Mobil Cihazlarda Takas Farming Yapma

İsterseniz, Binance Uygulaması üzerinden de takas farming yapabilirsiniz. 

  • [Daha Fazla] Sekmesine tıklayın
  • [Al-Sat] bölümünü açın 
  • [Takas Farming] bölümüne dokunarak da Binance Takas Farming’e ulaşabilirsiniz.
Binance Takas Farming

Takas Farming’in Riskleri

Takas Farming, Binance’in bildiği tüm avantajları sunar. Paranız her zamanki gibi tamamen GÜVENLİ. Takas Farming’i kullandığınızda para kaybetme şansınız yoktur, bu yüzden güvenle kullanabilirsiniz. Neredeyse minimum risk ve harika ödüllerin tadını çıkarmayacak ne var?

Ayrıca, diğer AMM hizmetlerinden farklı olarak, harici merkezi olmayan uygulamalara erişme zorunluluğu yoktur. Sadece tek bir tıklama ile Binance sitesinden Swap Farming’in kullanıcı dostu arayüzüne gidebilirsiniz.

Herhangi bir anlaşma veya takas, beklediğinizden farklı bir fiyatla sonuçlanan kayma riskini taşır. Binance’in sektör lideri likiditesi nedeniyle, Takas Farming ile bu risk azaltıldı. Swap Farming, gerçekte, her biri yüksek likiditeye sahip 100’den fazla işlem çifti sağlar.

Sonuç

Takas Farming, likit takas ticareti yaparak BNB kazanma uygulamasıdır. En kötü senaryoda, bu, ödenen fazla maliyetlerin BNB’de iade edilmesiyle ticaret yapmanın yalnızca basit bir yoludur. En iyi ihtimalle bu, uzun vadede size fayda sağlayacak işlemler yaparken BNB yığınınızı artırmak için kullanabileceğiniz Binance Kazanç tabanlı bir makinedir.

Herhangi bir sorunuz veya yorumunuz varsa veya kendi BNB istifleme stratejilerinizi paylaşmak istiyorsanız, lütfen bunları aşağıdaki yorumlar bölümünde bırakın!

Son olarak, takasların diğer tarafında likidite sağlamayı da unutmayın!

Binance Liquid Swap’ları ve Likidite Farming hakkında daha fazla bilgi için Binance’in Takas Farming SSS’lerine ve Binance’s Liquidity Farming SSS’lerine bakın.