Ana SayfaTeknolojiEvden Para Kazanma Yolları
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Evden Para Kazanma Yolları

Evden para kazanma yolları insanların oldukça arattığı konulardan biri haline geldi. Bu yazımızda sizlere herhangi bir beceri gerektirmeden evden para kazanabileceğiniz bir siteyi tanıtacağız. Hadi yazımıza geçelim.

Evden Para Kazanma Yolları Pubiza

Pandemiyle birlikte insanlar uzun zamandır evlerine kapalı halde yaşıyor. Ekonomileri de büyük ölçüde sarsan Covid 19 insanların yaşam standartlarını da düşürmüş durumda. İnsanlar çalışırken bir yandan da başka nereden para kazanabilirim diye arayışa girdi. Size oldukça kolay olan bir yöntemle para kazanmayı anlatacağız. Biliyoruz kulağa dolandırıcılık gibi geliyor ama 2 dakikanızı ayırıp okursanız mantıklı bir iş olduğunu anlayacaksınız.

Pubiza Nedir?

Pubiza size link paylaşarak para kazandıran bir sitedir. Önceden piyasada LinkTL olarak çalışmaktaydı. Şuan isim değişikliğiyle piyasaya yeniden girdiler. Siz karşı tarafın açmak istediği linki Pubiza üzerinden kısaltarak yeni bir link elde edersiniz. Karşıdaki kişi sizin atmış olduğunuz belgeye ulaşmak için linke tıklayınca ekranda reklamlar çıkar. Karşınızdaki kişinin attığınız belgeye ulaşmak için bekleyip reklamları izlemesi gerekir. Bu sayede siz de reklamların gösterilmesine yardım ettiğiniz için payınızı alırsınız.

Evden Para Kazanma Yolları
Evden Para Kazanma Yolları

Gerçekler!

Evden Para Kazanma Yolları diyip gerçekleri söylemeden konuyu bitirmek bize yakışmaz. Kulağa oldukça mantıklı gelen bu sistem işleyişte ne yazık ki o kadar kolay değil. Gerçekten bir yan gelir elde etmek istiyorsanız yüksek tıklamalar almanız gerekiyor. Bir link paylaşırım arkadaşım tıklar o paylaşır ben de ona tıklarım hesabıyla maalesef büyük paralar kazanmak hayal olarak kalır. Peki yok mu bundan para kazanma yolu elbette var. Sizin için yan gelir etmek için Pubiza da kullanabileceğiniz bir kaç taktikten bahsedeceğiz;

  • Güncel aranan linkler keşfedin.

Nedir güncel aranan linkler; örneğin bir kitap pdf ‘i ya da bir oyun dosyası bunları geliştirmek sizin elinizde düşünüp güzel şeyler bulabilirsiniz.

  • Sosyal medyayı aktif kullanın.

Baktınız bir şey sosyal medyada viral olma yolunda ilerliyor altında onunla alakalı şu da var diyip cevap verin. Zaten insanların başına üşüştüğü içeriklerden faydalanmaya çalışın.

  • Son taktik her şeyden üşenenlere gelsin.

Kendiniz herhangi bir şey için link oluşturup bunu whatsapptan yakınlarınızla paylaşın. Akraba grupları ya da aylardır sessiz duran whatsapp gruplarınız bir işe yarasın. Verin linkleri gitsin tıklandıkça para gelir. Düzenli olarak link üretip belli bir kitle oluşturursanız çok etik olmasa da başlangıçta bişeyler kazanmanıza yardım edebilir. Sonrasında diğer taktikleri deneyerek işi büyütürsünüz.

Daha Fazla Oku : Para Kazandıran Oyunlar Listesi (2021) (Güncel)

Kafanızdaki soru işaretlerini giderdiysek kayıt olma kısmından bahsedelim.

Pubiza Kayıt Olma

Kayıt olma ekranında sizden isim mail yazmanızı ve şifre oluşturmanızı istiyor. Robot olmadığınızı ispatladıktan sonra kayıt olma işleminiz tamamlanmış olacak. Para çekme sistemi de şöyle işliyor ayda iki defa ayın 15 inde ve ayın sonunda hesap kesimi yapılıyor o vakte kadar biriken paranız 20 liradan fazlaysa 1 hafta sonra paranız hesabınıza yatar bu şekilde ödemenizi almış olursunuz. O kadar yazıp anlattık kelime oyunu yapıp size hayal satmadık bizi unutmayıp aşağıda bırakacağım KAYIT LİNKİ yazısına tıklayarak kayıt olursanız referans sisteminden kar sağlamış oluyoruz boş geçmezseniz seviniriz 🙂

KAYIT LİNKİ

Kayıt linkinden kayıt olmanız durumunda sizin gelirinizden herhangi bir kesinti olmamaktadır bunu da hatırlatmayı unutmayalım. Evden Para Kazanma Yolları yazımızın sonuna geldik hepinize Bol kazançlar dileriz 🙂