Ana SayfaOyunValorantValorant Serveri Çöktü Mü? Server Durumu Kontrol Etme
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Valorant Serveri Çöktü Mü? Server Durumu Kontrol Etme

Riot’un taktik nişancı oyunu VALORANT tonlarca click ve oyuncu alıyor. Son zamanlarda Valorant Serveri Çöktü mü sorularıyla çokça karşılaşır olduk. Çünkü her yeni oyunda olduğu gibi sunucu sorunları kaçınılmazdır.

VALORANT hayranları, kötü şöhretli 43 numaralı hata kodu da dahil olmak üzere çeşitli hatalarla karşılaşıyor olabilir. Riot, bu sorunları nasıl ele aldığı konusunda iletişim halinde ve geliştiricilerin çılgınlığı yönetmek için tam olarak ne yaptığını açıklıyor. Bu hatalardan alıyorsanız server %100 çökmüş demek değildir bazıları sizden kaynaklı olabilir. VALORANT Val 39 Hatası ve Çözümü

Valorant Serveri Çöktü Mü

Valorant Serveri Çöktü Mü

VALORANT sunucularının durumunu nasıl kontrol edeceğiniz aşağıda açıklanmıştır. Valorant Serveri Çöktü mü soruları son zamanlarda arttı. Bu Valorant serverlerine saldırı olma ihtimalini de akıllara getiriyor. Ancak şimdiden bir şey söylemek çok zor. Yeni ve hızla büyüyen bir oyun olduğu için saldırı altında olma ihtimali yüksek. Ama tecrübeli Riot kadrosu bu saldırıyı hızla savuşturabilecektir.

Bunu öğrenmenin en iyi yolu, hayranları düzenli olarak oyunun durumu hakkında güncelleyen VALORANT Twitter hesabını kontrol etmektir.

Valorant Server Durumu Kontrol Etme

Riot, Hizmet Durumu sayfasına VALORANT’ı da ekledi. League of Legends ve Legends of Runeterra gibi şirketin tüm oyunlarının güncellemeleri Hizmet Durumu sayfasında bulunur. Herhangi bir hataya genellikle ne zaman başladıklarına dair bir zaman işareti da koyarlar ve bazen sunucuların ne zaman hazır ve çalışır durumda olacağına dair belli bir süre içerir. İşte Sunucu kontrol linkini veriyoruz. Sunucu Kontrol Linki

Ve sinir bozucu hata mesajları alan hayranlar destek sayfasına göz atabilir. Orada, oyuncular hataların bir listesini, anlamlarını ve sorunu potansiyel olarak çözmenin yollarını görebilirler.

Riot’un web sitesinde ayrıca acil bildirimlerin en üstte yer aldığı bir VALORANT destek bölümü de bulunuyor. Onun linkini de buraya bırakıyoruz.

Valorant Serveri Çöktü Mü? Yazımızı burada sonlandırıyoruz. Umarım aklınızdaki soru işaretlerini gidermişizdir.