Ana SayfaDizi-FilmUyanış Büyük Selçuklu Alparslan Ne Zaman Başlıyor? | AÇIKLANDI
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Uyanış Büyük Selçuklu Alparslan Ne Zaman Başlıyor? | AÇIKLANDI

Uyanış Büyük Selçuklu Alparslan Ne Zaman Başlıyor sorusu tüm TRT 1 izleyenlerinin merak ettiği konulardan biri haline geldi. Tarih konulu dizileriyle büyük çıkış yaşayan TRT 1 bu diziyle de adından söz ettireceğe benziyor.

İlginizi Çekebilir : Teşkilat Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? (AÇIKLANDI)

Sultan Alparslan ı oynayacak olan Barış Arduç bu role uygunluğuyla dikkat çekti. İzleyicilerin ünlü oyuncudan beklentisi oldukça yüksek. Ünlü oyuncunun partneri ise uzun zamandır sektörden uzak kalmış isimlerden olan Fahriye Evcen. İkilinin uyumunu sosyal medyada değerlendiren insanlar genelde olumlu yorumlar yapıyor. Bakalım dizi ne kadar başarılı olacak. Lafı fazla uzatmadan Uyanış Büyük Selçuklu Alparslan Ne Zaman Başlıyor sorusunun cevabına geçelim.

Uyanış Büyük Selçuklu Alparslan Ne Zaman Başlıyor

Uyanış Büyük Selçuklu Alparslan Ne Zaman Başlıyor?

TRT 1 yaptığı açıklamada Uyanış Büyük Selçuklu Alparslan Dizisinin 8 Kasım 2021 Pazartesi günü izleyicisiyle buluşacağını açıkladı. Bu açıklama Uyanış Büyük Selçuklu Alparslan Ne Zaman Başlayacak sorusunu tamamen akıllardan kaldırırken, dizi severlerde de bir heyecan oluşturdu. Uyanış Büyük Selçuklu Alparslan Ne Zaman Başlıyor sorusuna cevap verdiğimize göre şimdiden hepinize iyi seyirler!

Uyanış Büyük Selçuklu Alparslan Hangi Günler Yayınlanıyor?

Uyanış Büyük Selçuklu Alparslan Hafta İçi Pazartesi günleri izleyicisiyle buluşacak. Her Pazartesi yayınlanması planlanan dizi bir aksilik olmadığı sürece planlandığı gibi devam edecek. Oldukça merak edilen dizide tarihin nasıl işleneceği görsel olarak seyirciyi ne kadar doyuracağı oldukça merak ediliyor. Bizlerin de merakla beklediği dizi umarım kalitesiyle izleyicileri doyurabilir.