Ana SayfaDizi-FilmŞimşek McQueen Karakterleri
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Şimşek McQueen Karakterleri

Geçenlerde, Pixar’ın hayali otomobil hikayesinin üçüncü bölümü olan Arabalar 3‘ü biz de izledik. Şimşek McQueen Karakterlerinin hepsini görme şansımız oldu. İyi haber şu ki, ikinci uzun metrajın kusurlu, Mater merkezli dolambaçlı yoldan sonra, dizi ilk resimdeki köklerine dönerek, stok araba yarışı zemininde muhteşem bir otomotiv animasyonu olarak karşımıza çıkıyor.

Şimşek McQueen 3 Nasıl Bir Film

Ev yapımı bir “yakıt” koşucusu olan ve erken yarışçı olan Junior Moon, yeni filmde Son Büyük Amerikan Kahramanı tarafından oynanıyor. Nico Rosberg’in favori karakteri Lewis Hamilton, ikinci kez bir Otomobil filminde, bu sefer Şimşek McQueen’in J.A.R.V.I.S. benzeri dijital asistanı olarak yer alırken, Radiator Springs’in tüm çılgın grubu, Paul Newman’ın Doc Hudson’ı da dahil olmak üzere geri dönüyor.

Cristela Alonzo’nun canlandırdığı Cruz Ramirez, Lightning’in bir araba kazasından sonra eski formuna dönmesine yardımcı olan bir antrenör; Armie Hammer’ın canlandırdığı Jackson Storm, McQueen’in genç düşmanı; ve Nathan Fillion, Lightning’in yeni takım sahibi Sterling’i oynuyor.

Şimşek McQueen Karakterleri

 1. Lightning McQueen
 2. Cruz Ramirez
 3. Jackson Storm
 4. Strip “The King” Weathers
 5. Cal Weathers
 6. Tex Dinoco
 7. Sterling
 8. Natalie Certain
 9. Junior “Midnight” Moon
 10. River Scott
 11. Louise “Barnstormer” Nash
 12. Mack
 13. Dusty
 14. Smokey
 15. Shannon Spokes
 16. Fillmore
 17. Sarge
 18. Darrell Cartrip
 19. Ramone
 20. Sally Carrera
 21. Rusty
 22. Luigi
 23. Guido
 24. Flo
 25. Lizzie
 26. Chick Hicks
 27. Tow Mater
Şimşek McQueen Karakterleri

Lightning McQueen

Rushmore’un ortak yazarı ve Zoolander’ın başrol oyuncusu Owen Wilson tarafından seslendirilen, Arabalar 3’ün McQueen’i daha yaşlı ve daha yorgun, profesyonel yarış kariyerinin sonuna doğru bakıyor. Pixar ekibi, onun kedi gibi yükselişinin bir kısmını aldı ve ona büyük bir enkaz bırakmıştı. Ancak Arabalar 3 filmi ile birlikte Şimşek McQueen Karakterlerinin krallığına tekrar oturdu.

Şimşek McQueen Karakterleri

Cruz Ramirez

Sterling’in ekibi için çalışan aşırı cesur bir antrenör olan Cruz, McQueen’i tekrar forma sokmakla görevlendirilir; karakterler arasındaki sürtüşme ve nihai karşılıklı anlayış, filmin duygusal merkezini oluşturuyor. Cruz’u komedyen Cristela Alonzo seslendiriyor.

Şimşek McQueen Karakterleri

Jackson Storm

İlk filmdeki Lightning gibi, Jackson Storm da hızlı, kendini beğenmiş ve arkadaşsız. Ayrıca McQueen’in aptal cazibesinden de yoksun. Yaşlanan veterinerden daha genç, daha zinde ve daha hızlı olan Armie Hammer’ın seslendirdiği Storm, McQueen’in pistteki ezeli rakibi olarak duruyor.

Şimşek McQueen Karakterleri

Strip “The King” Weathers

King Richard tarafından seslendirilen Petty Blue Plymouth Superbird, bu kez yeğeni Cal Weathers’ın ekip şefi olarak geri dönüyor. Şimşek McQueen Karakterlerinide en sevdiğimiz arabalardan biri haline geliyor.

Şimşek McQueen Karakterleri

Cal Weathers

Richard’ın oğlu ve NASCAR öncüsü Lee’nin torunu Kyle Petty tarafından seslendirilen Cal Weathers, Lightning’in genç kuşağa karşı ihtiyatlılığını paylaşıyor. McQueen’in aksine, onları yenmek için dışarı çıkmayabilir.

Şimşek McQueen Karakterleri

Tex Dinoco

Efsanevi yarış organizatörü Humpy Wheeler tarafından seslendirilen 75 Cadillac Coupe DeVille Tex Dinoco, kadrosuna McQueen’i eklemeyi umarak geri dönüyor.

Şimşek McQueen Karakterleri

Sterling

Kahverengi paltolular sevinirler! Firefly ve Castle yıldızı Nathan Fillion, McQueen’in yaşlanan şampiyon için planları McQueen’in kendi arzularıyla çelişen yeni patronu Sterling olarak ortaya çıkıyor.

Şimşek McQueen Karakterleri

Natalie Certain

Scandal’ın Kerry Washington’ı, hesaplamaları McQueen’in pantolonunun koltuğuna aforoz edilen bir istatistiksel analist olan Natalie Belirli olarak bir dönüş yapıyor.

Şimşek McQueen Karakterleri

Junior “Midnight” Moon

Erken Piston Kupası devresinin eski zamanların gerçek bir efsanesi ve McQueen’in akıl hocası merhum Doc Hudson’ın çağdaşı olan Junior Moon, Amerikan yarış tarihinin en renkli karakterlerinden biri olan tekil Junior Johnson’a dayanıyor ve seslendiriyor. . Karakter modeli Johnson’ın eski ’39 Ford’una dayanıyor.

Şimşek McQueen Karakterleri

River Scott

Büyük bir NASCAR yarışını kazanan ilk siyah adam olan öncü Afrikalı-Amerikalı sürücü Wendell Scott’a dayanan River Scott, The Wire’dan Isiah Whitlock, Jr. tarafından seslendiriliyor.

Şimşek McQueen Karakterleri

Louise “Barnstormer” Nash

Louise Smith, ilk Cars filminin yayınlanmasından yaklaşık iki ay önce vefat etti. Franchise, Justified’da unutulmaz derecede sert Mags Bennett’i oynayan Margo Martindale tarafından seslendirilen Louise Nash ile Yarışın First Lady’si olarak adlandırdıkları kadına saygılarını sunar.

v

Mack

Pixar’ın gözü pek John Ratzenberger, McQueen’in yarış taşıyıcısı Mack rolünü yeniden canlandırıyor. Şimşek McQueen Karakterlerinde çok candan bir karakter olarak görüyoruz.

Daha Fazla Oku: Baykuş Evi Karakterleri

Şimşek McQueen Karakterleri

Dusty

Car Talk şöhretinden Ray Magliozzi, sesini ’65 Dodge A-100 ve Rust-eze kardeşlerin yarısı olan Dusty’ye ödünç veriyor. Şimşek McQueen Karakterlerinde içimizi burkan bir karakter.

Şimşek McQueen Karakterleri

Smokey

Chris Cooper, yarışların en ünlü kural bükücüsü Smokey Yunick’e dayanarak eski bir Piston Kupası takımı sahibine ses veriyor. Sıradan bir motor sporları meraklısıysanız bile, filmdeki ilk görünümü, o özel Pixar tarzında kalp atışlarında sert bir şekilde çekecek.

Şimşek McQueen Karakterleri

Shannon Spokes

Fox Sports’tan Shannon Spake, Racing Sports Network için bir iz muhabiri olan Shannon Spokes olarak otomotiv formunda görünüyor.

Şimşek McQueen Karakterleri

Fillmore

Lloyd Sherr ikinci kez Fillmore’u oynuyor. Mikrobüs, ilk filmde merhum George Carlin tarafından seslendirildi.

Şimşek McQueen Karakterleri

Sarge

Paul Dooley, Willys MB Sarge’ı üçüncü kez oynuyor. Şimşek McQueen Karakterlerinde gayet net olarak karakterini tanımlayabileceğimiz bir karakter.

Daha Fazla Oku: Among Us Karakterleri

Şimşek McQueen Karakterleri

Darrell Cartrip

Yarışçı Darrell Waltrip tarafından bir kez daha hayata geçirilen 70’lerin sonlarında Chevy stokçusu Darrell Cartrip, yarış yorumculuğu görevlerine devam ediyor.

Şimşek McQueen Karakterleri

Ramone

Cheech Marin’in ’59 Chevy’si Ramone, Radiator Springs sokaklarında bir kez daha alçak ve yavaş ilerliyor. Şimşek McQueen Karakterlerinde arkada kalmış bir araba.

Şimşek McQueen Karakterleri

Sally Carrera

Bonnie Hunt, McQueen’in 996 nesil Porsche 911 kız arkadaşı Sally Carrera olarak geri dönüyor. Şimşek McQueen Karakterlerinde hepimizin romantik yanını bildiği bir araba.

Şimşek McQueen Karakterleri

Rusty

Car Talk’tan rahmetli Tom Magliozzi, Rusty Rust-eze formundaki sevgili ’63 Dart’ı olarak geri dönüyor. Bu, Rust-eze çocuklarının serideki son görünümünü gösterebilir mi?

Şimşek McQueen Karakterleri

Luigi

Tony Shalhoub (Monk, The Man Who Wasn’t There) tarafından bir kez daha oynanan heyecan verici Cinquecento Luigi, Rust-eze çukur ekibinin bir parçası olmaya devam ediyor.

Şimşek McQueen Karakterleri

Guido

Pixar’dan Guido Quaroni tarafından seslendirilen, lastik değiştiren bir forklift vızıltısı üçüncü bir gezi için geri dönüyor.

Şimşek McQueen Karakterleri

Flo

Ramone’nin karısı ve V8 Café’nin sahibi Flo, bir kez daha Jenifer Lewis tarafından seslendiriliyor. Şimşek McQueen Karakterlerinde asil karakterli bi araba.

Şimşek McQueen Karakterleri

Lizzie

Katherine Helmond, Radiator Springs’in başıboş eski Model T reisi Lizzie olarak geri dönüyor.

Şimşek McQueen Karakterleri

Chick Hicks

İlk filmde McQueen’in Regalesque antagonisti olan Hicks, başka bir görünüme kavuşuyor. Bob Peterson, karakterin ses görevlerini Michael Keaton’dan devralıyor.

Şimşek McQueen Karakterleri

Tow Mater

İkinci Araba filminin yıldızı Larry the Cable Guy’s Mater, Cars 3’te olduğu gibi daha küçük dozlarda en iyi sonucu verir.

En çok sevilen Şimşek McQueen Karakterlerinden biri olan Tow ile birlikte yazımızı sonlandırıyoruz.