Ana SayfaDizi-FilmKral Şakir Geri Dönüşüm Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Kral Şakir Geri Dönüşüm Ne Zaman Çıkacak?

Kral Şakir Geri Dönüşüm ne zaman çıkacak sorusu, şimdilerde çok sayıda çocuk ve ebeveynleri tarafından sıkça sorulmaktadır. Kral Şakir, Cartoon Network kanalında yayınlanan bir Türk çizgi dizidir ve çocuklar tarafından çok sevilmektedir. Kral Şakir, Cartoon Network Türkiye’nin yaptığı ilk Türk çizgi dizidir. Popülaritesi son yıllarda iyice artan Kral Şakir in tişörtleri, oyuncakları kitapları satılmaya başlandı ve şimdi de geçtiğimiz günlerde Türkiye’de de erişime açılan Disney Plus platformunda çıkaracağı film ile gündeme geldi.  

Kral Şakir Geri Dönüşüm Hangi Platformda?

Daha önce de Kral Şakir dizisinin animasyon uyarlamaları olan Kral Şakir Korsanlar Diyarı, Kral Şakir Oyun Zamanı filmleri ile sinemalarda izleyicileriyle buluşan Kral Şakir, son olarak 2021 yılında Exxen platformunda Kral Şakir Mikrop Avcıları filmiyle izleyicileriyle buluşmuştu. Kral Şakir’in 2019 yılında gösterime giren filmi Kral Şakir Korsanlar Diyarı, Türkiye tarihinde en çok izlenen ikinci animasyon film olmuştu. Sonradan Netflix platformunda da Kral Şakir Korsanlar Diyarı, Kral Şakir Oyun Zamanı filmleri yayınlandı. 

Şimdilerde ise sevilen çizgi dizi, Disney Plus platformunda yayınlanacak olan yerli animasyon filmi Kral Şakir Geri dönüşüm ile gündeme geldi. Çocuklara atıkların geri dönüşümü anlatılacağı bu filmde, Dünya’yı tehdit eden uzaylıları durdurmaya çalışan Kral Şakir ve ailesinin maceralarını izleyeceğiz. Bununla beraber Kral Şakir Geri dönüşüm ne zaman çıkacak sorusu çocuklar ve ebeveynleri tarafından sıkça soruldu. 

Kral Şakir Geri Dönüşüm Ne Zaman Çıkacak, Nerede Oynayacak?

Kral Şakir Geri Dönüşüm ne zaman çıkacak, sorusunun cevabına gelecek olursak; Disney Plus Türkiye, haziran ayında Youtube kanalında Kral Şakir Geri Dönüşüm filminin tanıtım videosunu yayınlamıştı. Tanıtım videosundan günler sonra Disney Plus, filme ait ilk resmi fragmanı da yayınladı.

Yayınlanan fragmanda Kral Şakir Geri Dönüşüm filminin 14 Temmuz’da Disney Plus’ta yayınlanacağı açıklanmıştı. Yani filmi geçtiğimiz günlerde Disney Plus’ta yayınlandı. Disney Plus Türkiye, Youtube kanalından geçtiğimiz günlerde Kral Şakir Geri Dönüşüm filmine ait bir hit parçası da yayınladı.  Bu fragmanlara ve hit parçasına şuradan ulaşabilirsiniz:  

Kral Şakir Geri dönüşüm filmini izleyebilmek için Disney Plus aboneliğinizin olması gerekmektedir. Disney Plus sitesinden ya da uygulamasından, aylık 34,99 TL ücret karşılığında aboneliğinizi oluşturabilir, Kral Şakir Geri dönüşüm ve diğer içeriklere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

Benzer bir içeriğimiz olan “Televizyona Disney Plus Ekleme” adlı makalemize göz atabilirsiniz.