Ana SayfaDizi-FilmFineas ve Förb Karakterleri
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Fineas ve Förb Karakterleri

Çocukların çok severek izlediği Fineas ve Förb çizgi filminin karakterleri gerçekten çok eşsiz. Bu yüzden Fineas ve Förb Karakterlerinin hepsini yazımızda birleştirdik ve listeledik. Hepsinin ismi ve açıklamasını sizler için derledik. Ana karakterler ve Yan karakterler olarak ikiye ayırdığımız yazımızda Fineas ve Förb Karakterlerinin sevilen ve sevilmeyen özellikleri mevcut. Sizin en sevdiğiniz Fineas ve Förb Karakterleri hangileri?

Fineas ve Förb Karakterleri

Fineas ve Förb Karakterleri listemizi aşağıda listeliyoruz.

İlginizi Çekebilir: Kral Şakir Karakterleri isimleri

Fineas ve Förb Ana Karakterler Listesi

Fineas ve Förb Karakterlerinde baş rol ve ana karakterler listesi aşağıda.

FotoğrafİsimAçıklama
Fineas ve Förb KarakterleriPhineas FlynnDizinin baş karakterlerinden biri, üvey kardeşiyle birlikte yazın her gününü mükemmel kılmak için çabalıyor.
Fineas ve Förb KarakterleriFerb FletcherDiğer baş karakter. Çok az konuşuyor ama bir mühendislik ustası. Üvey kardeşiyle birlikte, yaz tatilinin her gününü bir macera haline getirmeye çalışır.
Fineas ve Förb KarakterleriCandace FlynnBaş karakterlerin ablası, dizideki ana rolü erkek kardeşlerini yakalamaktan oluşuyor, ancak birkaç kez bunun yerine normal bir genç olmaya ve hatta kardeşlerine Büyük Fikirlerinde yardım etmeye odaklandı. Yakın zamanda erkek arkadaşı olan Jeremy’ye delicesine aşık.
Fineas ve Förb KarakterleriPerryBaş karakterlerin evcil hayvanı, Dr. Doofenshmirtz’in planlarını bozan akılsız bir hayvan kisvesi altında gizli bir ajandır. Ajan P olarak da bilinir.
Fineas ve Förb KarakterleriDr. Heinz DoofenshmirtzPlatypus Perry’nin Nemesis’i, sonunda hepsi başarısız olsa da, sık sık Üç Eyalet Bölgesi’ni ele geçirme planları vardır.
Fineas ve Förb KarakterleriMajor Francis MonogramAjan P’nin patronu. Carl, Wanda Acronym ve Carla ile birlikte, OWCA adlı hayvan acentasını yönetmektedir. (Organization Without a Cool Acronym)

Fineas ve Förb Yan Karakterler Listesi

Fineas ve Förb Karakterlerinden ana karakterleri bitirdik. Şimdi sizler için yardımcı 10 karakterleri listeliyoruz.

FotoğrafİsimAçıklama
 Fineas ve Förb KarakterleriLawrence FletcherTitular karakterlerin babası, zaman zaman erkeklerin faaliyetlerinin çoğundan haberdar edildi veya doğrudan onların bir parçası oldu, ancak pek umursamıyor gibi görünüyor.
Fineas ve Förb Karakterleri Linda Flynn-FletcherTitular karakterlerin annesi, Linda her zaman çok geç geldiğinden Candace’in onları ortaya çıkarma girişimlerine rağmen, erkeklerin etkinliklerinden habersizdir (bazı durumlarda öğrenmesine rağmen, bu durumlarda sorun etmez).
 Fineas ve Förb KarakterleriIsabella Garcia-ShapiroPhineas ve Ferb’in yakın arkadaşı ve komşusu, Fireside Girls üyesi ve lideri; Ayrıca Phineas’a aşıktır ve planlarında çocuklara diğerlerinden daha fazla katılmıştır.
 Fineas ve Förb KarakterleriFireside Girls, Troop 46231Isabella’nın birliğinin geri kalanı, ona ve çocuklara günlük planlarında sık sık yardım ederler. İsimler Gretchen, Adyson, Holly, Katie, Milly ve Ginger.
 Fineas ve Förb KarakterleriBaljeet TjinderPhineas ve Ferb’in çocuklara planlarının çoğunda yardımcı olan, matematikten hoşlanan, iyi notlara takıntılı olan ve genellikle iç çamaşırını kaybeden Hintli arkadaşı.
 Fineas ve Förb KarakterleriBuford Van StommPhineas ve Ferb’in işkencecisi/arkadaşı ve mahalle kabadayısı, çeşitli planlarda onlara katıldı. Baljeet’in iç çamaşırını kaçırmasının nedeni genellikle odur.
 Fineas ve Förb KarakterleriJeremy JohnsonCandace’in ezilme/erkek arkadaşı, Bay Slushy Dawg ve Bay Slushy Burger’de çalışıyor, candace’e olduğu gibi onun için de hisleri var gibi görünüyor.
 Fineas ve Förb KarakterleriStacy HiranoCandace’in en iyi arkadaşı, sık sık telefonda kardeşleri veya Jeremy hakkında konuşur. Doğum günün kutlu olsun Isabella, Perry’nin gizli ajan olduğunu biliyor.
 Fineas ve Förb KarakterleriCarl KarlAjan P’nin çalıştığı ajansta stajyer, kılık değiştirmede iyi ve çok sakar.
 Fineas ve Förb KarakterleriVanessa DoofenshmirtzHeinz’ın Candace gibi alaycı ve kızı sık sık babasını tutuklamaya çalışır.