Ana SayfaDizi-FilmTeşkilat Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? (AÇIKLANDI)
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Teşkilat Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? (AÇIKLANDI)

Yaklaşık 2 ay önce 14. bölümüyle sezon finali yapan Teşkilat dizisinin yeni sezon başlangıç tarihi belli oldu. Teşkilat Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak sorusunun cevabını sevenlerinin dört gözle bekliyordu. Hangi günler izleyiciyle buluşacağını da açıklayan dizi. Bir çok kişinin aklındaki soru işaretlerini giderdi.

İlginizi Çekebilir: Bir Zamanlar Kıbrıs Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Milli İstihbarat Teşkilatının gizli bir birimini konu alan Teşkilat Dizisi, dizide gerçek karakterleri canlandırıp güncel politik konulara göndermeler yapmasıyla biliniyor. Başrollerini Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu ve Mesut Akusta paylaştığı Teşkilat dizisi Türkiye’de kısa sürede en çok izlenen ve sevilen diziler arasına girdi. Basit ve çekimleri nispeten kötü olan Dönem dizilerinden sonra Teşkilat dizisi kalitesiyle öne çıkmayı başardı.

Teşkilat Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak

Teşkilat Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak

TRT 1 yaptığı açıklamada çok sevilen Teşkilat Dizisinin 26 Eylül Pazar günü saat 20:00’da sevenleriyle buluşacağını açıkladı. Bu açıklama Teşkilat Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak sorusunu tamamen akıllardan kaldırırken, sevenlerinde de bir heyecan oluştu. Teşkilat Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak sorusuna cevap verdiğimize göre şimdiden hepinize iyi seyirler!

Teşkilat Yeni Sezon Hangi Günler Yayınlanıyor?

Teşkilat Yeni Sezon Hafta Sonu Pazar günleri izleyicisiyle buluşacak. Her Pazar Saat 20:00’da yayınlanması planlanan dizi bir aksilik olmadığı sürece planlandığı gibi devam edecek. Çok sevilen Teşkilat dizisinin ilerleyen bölümlerinde hangi maceralarla karşılacağımız ise soru işareti Bizlerin de merakla beklediği dizi umarım ilk sezonundaki kalitesini korur.