Ana SayfaDizi-FilmMonster High Karakterleri
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Monster High Karakterleri

Monster High son zamanlarda çok popüler olan bir çizgi dizi. Monster High Karakterleri ise bu nedenden ötürü çok fazla merak ediliyor biz de yazımızda sizlere Monster High Karakterlerinin isimlerini ve resimlerini paylaşacağız. Aşağıda sizler için hazırladığımız sıralı listeyi ve 14 karakterin hikayelerini ve resimlerini bulabilirsiniz.

Monster High Karakterleri

 1. Abbey Bominable
 2. Clawdeen Wolf
 3. Cleo de Nile
 4. Draculaura
 5. Frankie Stein
 6. Amanita Nightshade
 7. Ari Hauntington
 8. Bonesy
 9. Astranova
 10. Batsy Claro
 11. CA Cupid
 12. Casta Fierce
 13. Elissabat
 14. Nefera de Nile
Monster High Karakterleri Abbey Bominable

Abbey Bominable

Yeti’nin kızıdır. Dağlardan gelen bir değişim öğrencisi, fikirleri konusunda çok açık ve doğrudan olma eğilimindedir, ancak herkes için iyi bir arkadaştır. Evcil hayvanı Shiver adında yünlü bir mamuttur.

Monster High Karakterleri Clawdeen Wolf

Clawdeen Wolf

Bir Kurtadam’ın kızıdır. Kendine güvenen ve sert, okulun moda tutkunu olarak kabul edilir ve bir moda tasarımcısı olmayı hayal eder. Evcil hayvanı Crescent adında bir kedidir.

Monster High Karakterleri Cleo de Nile

Cleo de Nile

Mumya’nın kızıdır. Korkunç bir takım kaptanıdır ve kötü bir kız olarak kabul edilir, ancak ona yakın olan herkesin onaylayabileceği altın bir kalbe sahiptir.

Monster High Karakterleri Draculaura

Draculaura

Drakula’nın kızıdır. Çoğu vampirin aksine, o bir vejeteryan ve kan içmemeyi tercih ediyor. İnanılmaz derecede tatlı ve arkadaş canlısı ve her zaman başkalarını mutlu etmeye hevesli. Evcil hayvanı Count Fabulous adlı bir yarasadır.

Monster High Karakterleri Frankie Stein

Frankie Stein

Frankenstein’ın Canavarı’nın kızıdır. Kısa bir süreliğine hayatta olduğu için etrafındaki dünya hakkında daha fazla şey öğrenmek için inanılmaz derecede isteklidir ve arkadaşlarıyla her zaman yeni şeyler denemeye hazırdır. Evcil hayvanı, Watzit adında köpeğe benzer bir yaratıktır.

Monster High Karakterleri Amanita Nightshade

Amanita Nightshade

Sadece 1300 yılda bir açan Ceset Çiçeği’nden doğan bir bitki canavarıdır. Kendisinin en güzel ve en çekici canavar olduğuna inansa da, gerçekte inanılmaz derecede bencil ve iğrençtir.

Monster High Karakterleri Ari Hauntington

Ari Hauntington

Kariyerinin çoğunu Tash adında bir insan kılığında geçiren hayalet bir pop yıldızıdır. Ama Monster High’a katılmak sonunda ona kendisi olma şansı veriyor.

Monster High Karakterleri Bonesy

Bonesy

Arkadaşı iskelet ve kardeşi Skelly ile birlikte Monster High’a katılan kısa bir iskelettir. Monster High Karakterlerinde sevimli olanlardan biri sayılabilir.

Daha Fazla Oku: Paw Patrol Karakterleri İsimleri

Monster High Karakterleri Astranova

Astranova

Her 1300 yılda bir Dünya’nın yanından geçen bir kuyruklu yıldızda uzayda yolculuk eden uzaylı bir gulyabanidir.

Monster High Karakterleri Batsy Claro

Batsy Claro

Costa Shrieka’dan bir değişim öğrencisidir ve bir değişim programında Monster High’ı ziyaret eder. Beyaz bir vampir yarasanın kızıdır.

Monster High Karakterleri CA Cupid

CA Cupid

Tam adı Chariclo Arganthone Cupid, Eros/Cupid’in evlatlık kızıdır. İlk olarak Sweet 1600 serisinin bir parçası olarak göründü ve Monster High’da 2013’ün ilk yarısına kadar kaldı, bu noktada okullarını Ever After High’a çevirdi ve Ever After High serisinin bir parçası oldu.

Monster High Karakterleri Casta Fierce

Casta Fierce

Ünlü bir pop grubunun solisti olan Circe’nin kızıdır.

Monster High Karakterleri Elissabat

Elissabat

Veronica Von Vamp adı altında sahne alan ünlü bir Vampir aktris ve şu anki Vampir Kraliçesi. Draculaura’nın yakın arkadaşıdır.

Monster High Karakterleri Nefera de Nile

Nefera de Nile

Cleo’nun ablasıdır. Kibirli ve bencil, kendini üstün hissettirmek için başkalarını, özellikle de kız kardeşini küçük düşürmeyi sever. Monster High Karakterleri yazısı burada sonlanıyor.