Ana SayfaDizi-FilmBaykuş Evi Karakterleri
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Baykuş Evi Karakterleri

Baykuş Evi Karakterleri herkesin ilgisini çeken ve çok merak edilen bir konudur. Bu çizgi dizi çok enteresan olaylara öncülük ediyor. Baykuş Evi, 10 Ocak 2020’de Disney Channel’da yayınlanan, Dana Terrace tarafından yaratılmış bir Amerikan animasyonlu fantastik televizyon dizisidir. Sarah-Nicole Robles, Wendie Malick ve Alex Hirsch, diziye seslerini katıyorlar.

Dizinin 12 Haziran 2021’de başlamasından önce, dizi Kasım 2019’da ikinci bir sezon için yenilendi. Seri, daha sonra son sezon olduğu teyit edilen ikinci sezonun başlangıcından önce, Mayıs 2021’de üç özel bölümden oluşan üçüncü bir sezon için yenilendi.

Daha Fazla Oku: Fineas ve Förb Karakterleri

Baykuş Evi Karakterleri

Baykuş Evi Karakterlerini önce listeleyeceğiz sonra detaylı bir şekilde anlatacağız.

  • Luz Noceda
  • Edalyn Clawthorne
  • Raine Whispers
  • Hunter
  • Kral Clawthorne
  • İmparator Belos
  • Lilith Clawthorne
  • Amity Blight
Baykuş Evi Karakterleri

Luz Noceda

Baykuş Evi’nin baş kahramanı Luz Noceda‘dır. O, büyülü yaratıkların gerçek olduğu ve insanların küçümsendiği ve daha küçük varlıklar olarak muamele gördüğü bir boyut olan Şeytan Ülkesindeki Kaynayan Adalar’a yanlışlıkla bir portala rastlayan hevesli, genç bir Latina insanıdır.

Edalyn Clawthorne

Edalyn “Eda” Clawthorne, Baykuş Evi’nin deuteragonistidir. O, gençken ablası Lilith tarafından evden kaçmadan ve Kaynar Adalar’ın en çok aranan ve en güçlü vahşi cadısı olmadan önce lanetlenen asi bir cadıdır.

Raine Whispers

Raine Whispers, Baykuş Evi’nin bir karakteridir. Bard Coven ve eski ortağı Edalyn Clawthorne ile birlikte, bir meclise katılmaya zorlanmak istemeyen vahşi cadıları özgürleştirmek amacıyla Taht Karşısındaki Ozanlar olarak bilinen küçük bir isyancı grup kurdular.

Hunter

Altın Muhafız olarak da bilinen Hunter, Baykuş Evi’nin düşmanca bir karakteridir. İmparator Belos’un yeğeni ve sağ koludur.

Baykuş Evi Karakterleri

Kral Clawthorne

Kral Clawthorne, Baykuş Evi’nin tritagonistidir. Eda’nın evlatlığı ve yardımcısıdır. Bir zamanlar sözde “Şeytanların Kralı” unvanını ve görkemini geri getirmeye çalışsa da, şu anda uzun süredir kayıp olan babasını bulmaya ve onunla yeniden birleşmeye çalışıyor.

İmparator Belos

İmparator Belos, Baykuş Evi’nin ana düşmanıdır. O, İmparator Meclisi tarafından korunur ve Adaların tam kalbindeki sarayında ikamet eder.

Lilith Clawthorne

Lilith Clawthorne, The Owl House’un yardımcı karakteridir, ilk sezonda ” Young Blood, Old Souls “a kadar ikincil antagonist, ikinci sezondan itibaren ise yardımcı karakter olarak görev yapmaktadır.

Amity Blight

Amity Blight, The Owl House’un destekleyici bir karakteridir. Başlangıçta bir düşman olarak tasvir edilmesine rağmen, Luz ile bağ kurduktan sonra, Amity daha iyi bir insan haline geldi, ailesine karşı koyabildi, Willow ile arkadaşlığını yeniden kazandı ve daha sonra kız arkadaşı olan Luz ile iyi arkadaş oldu. Baykuş Evi Karakterleri listemiz de Amity ile sonlanıyor.