Ana SayfaSosyal MedyaTikTokTikTok'un Kapanması İçin İmza Kampanyası 2023
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

TikTok’un Kapanması İçin İmza Kampanyası 2023

TikTok platformu her ne kadar birileri tarafından çok sevilse de sevmeyeni de çok fazla. TikTok’un Kapanması İçin İmza Kampanyası 2022 yılına damga vuran kampanyaların başında geliyor. Aşağıdaki formdan siz de fikrinizi beyan edebilir ve oyunuzu verebilirsiniz.

TikTok’un Kapanması İçin İmza atmak isteyenler Formun en alt kısmındaki son soruya “Evet” cevabı vermelidir.

TikTok’un Kapanması İçin İmza Formu

Hiçbir soruya cevap vermek zorunda değilsiniz. Mail adresiniz ve isminiz kesinlikle kaydedilmeyecektir. Cevap verdikten sonra sonuçları görebilirsiniz. Katılım hakkı sınırsızdır. Verilen değişik cevapları da sonuçlar bölgesinden inceleyebilirsiniz. Çok komik cevaplar mevcut 🙂 Biz size şimdiden iyi eğlenceler dileriz.

İlginizi Çekebilir

TikTok Nedir?

Çin’in Douyin diye adlandırdğı TikTok, Çinli ByteDance şirketine ait bir video paylaşım sosyal ağ sitesidir. Bu platform, sosyal medya platformu, dans, komedi, eğitim gibi çeşitli türlerde kısa filmlerin oluşturulmasını gerektiriyor.

On beş saniye ile üç dakika arasında sürebilir. TikTok, ilk olarak Eylül 2016’da Çin’de tanıtılan Douyin’in uluslararası bir versiyonudur. TikTok daha sonra 2017’de Çin dışındaki çoğu bölgede iOS ve Android için piyasaya sürüldü; ancak 2 Ağustos 2018’de, başka bir Çin sosyal medya sitesi Musical.ly ile birleştirildikten sonra dünya çapında kullanıma sunuldu.

Uygulama şu an bütün dünyada ve Türkiye’de çok popüler. Başı çeken ülke ise entersan bir şekilde ABD. Fenomenlerin ve kullanıcıların çoğu Amerikadan gelen bu uygulama büyümeye devam ediyor.