Ana SayfaSosyal MedyaTikTokTikTok Ses İndirme Nasıl Yapılır?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

TikTok Ses İndirme Nasıl Yapılır?

Son yılların en gözde sosyal medyalarından birisi olan Tiktok’un en sevilen özelliği içeriklerle uyumlu olan müzikler olmaktadır. TikTok Ses İndirme bu sebeple de birçok kişi tarafından aratılmaktadır. Bu işlemin nasıl yapılacağı ve kendi içeriklerine indirdikleri bu seslerin nasıl uyarlayacaklarını merak edilmektedir.

TikTok Ses İndirme Akıllı Cihazlarda Nasıl Yapılır?

Telefonunuzda bulunan TikTok uygulamasından ses indirme yapmak için 3. taraf uygulamalardan yararlanmanız gerekmektedir. Bu uygulamaları Google Play Store’dan bulabilirsiniz. Akıllı cihazlarda TikTok sesini indirme için kullanabileceğiniz programlardan ilki Video Downloader for TikTok- No Watermark, diğer program ise Video MP3 Dönüştürücü- Müzik Kesici, Video Kırpın olmaktadır. Bu programların dışındaki programlarda yeterince verim alınamamakla birlikte çok fazla reklama da maruz kalmak söz konusu olmaktadır.

Daha Fazla Oku: TikTok Fotoğraf Süresi Ayarlama Nasıl Yapılır?

  • 3. taraf uygulamaları indirdikten sonra ise TikTok’ta müziğini indirmek istediğiniz videoyu açmanız ve daha sonrasında paylaş kısmını tıklamanız gerekmektedir.
  • Paylaş kısmında ise copy link segmesini tıklamalısınız.
    • Bu sayede videonun linkini kopyalayarak indirmek istediğimiz sese ulaşabilirsiniz.
  • İkinci aşamada ise Video Downloader for Tictoc uygulamasını açmanız ve isteği izinlere onay vermeniz gerekiyor.
  • Daha sonrasında Paste Download butonuna basmanız gerekir. Butona tıkladıktan sonra indirme otomatik olarak başlar.
  • İndirme tamamlandıktan sonra ise video uygulamada görülecektir. Bu ekranda paylaş butonuna tıkladıktan sonra videodan sese yazan uygulamaya basmanız gerekmektedir.

Bu sayede tiktok ses indirme programına kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz. Dilerseniz ses indirme programına girerek de daha öncesinde indirmiş olduğunuz videoları sese dönüştürebilirsiniz. Ses dönüştürme programında download butonuna tıklayarak istediğiniz TikTok videosunun sesini indirebilirsiniz.

Bilgisayardan TikTok Ses İndirme Nasıl Yapılır?

Bunun için öncelikle Google Chrome’dan TikTok hesabınıza girmeniz gerekmektedir. Daha sonrasında sesini indirmek istediğiniz videoyu açmanız ve internet üzerinde bulunan TikTok ses indirme sitelerinden birini açmanız gerekmektedir. Bunun için kullanabileceğiniz sitelerden birisi “ssstik.io/tr/download-tiktok-mp3” olmaktadır.

Bir sonraki aşamada TikTok’ta sesini indirmek istediğiniz videonun üzerinde sağ tıklamanız ve açılan pencereden bağlantıyı kopyala demeniz gerekmektedir. Videonun URL’sini kopyaladıktan sonra ise TikTok ses indirme web sitesine geri dönüp paste URL yazan kısma kopyaladığınız linki yaptırmanız gerekmektedir. Daha sonrasında video otomatik olarak dönüştürülecektir. Açılan sayfada ise MP3 seçeneğini seçtikten sonra creat butonuna tıklamanız gerekir. Dönüştürme tamamlandıktan sonra ise download seçeneği ile bilgisayarınızın istediğiniz alanına indirebilirsiniz.