Ana SayfaSosyal MedyaTikTokTikTok Spor Araba Ne Kadar?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

TikTok Spor Araba Ne Kadar?

TikTok popüler bir uygulama ve uygulamada hediye göndermek serbest. Biz de bu yazımızda TikTok Spor Araba Ne Kadar sorusunu cevaplayacağız. Altın Madeni TikTokta oldukça pahalı bir hediye. İnsanların TikTok Spor Araba Ne Kadar? sorusunu sorması o yüzden çok normal. Bu denli yüksek ücretli bir hediyeyi vermesi bir hayli zor olsa gerek.

Jetonlar ve Elmaslar Arasındaki Fark


TikTok paralarını gerçek para birimiyle değiştiremezsiniz. Aynı şey hediye puanları için de geçerli. Paraya çevrilebilecek tek şey elmaslardır. Elmas sayınızı Balance altında bulabilirsiniz. Elmasların 0,05 USD olduğu tahmin ediliyor ancak TikTok ayrıca bunun üzerine bir ücret kesiyor.

Bu, Twitch’in çeşitli özel emojileri kullanmak için ödeme yaptığınız kanal abonelikleriyle benzetilebilir. Twitch’te olduğu gibi, Tik Tok bağışları gönüllüdür. Kimseye para hediye etmek zorunda değilsiniz , ancak gönlünüzden koparsa yapabilirsiniz. TikTok Hediye Fiyatlarına göz atıp bir hediye seçebilirsiniz.

TikTok Spor Araba Ne Kadar?

TikTokta Spor Araba hediyesinin fiyatı tam 6900 TL29999 jetona alınabilen Spor Araba hediyesi karşı tarafa 2759 TL kazandırır. Sizin bakiyenizden ise 6900 TL düşer.

TikTok Nedir?

Çin’de Douyin olarak bilinen TikTok, Çinli ByteDance şirketine ait video paylaşım odaklı bir sosyal ağ hizmeti olarak tanımlayabilirz. Sosyal medya platformu, dans, komedi ve eğitim gibi türlerden çeşitli kısa süreli videolar yapmak bu platformun vazgeçilmezlerindendir.

On beş saniyeden üç dakikaya kadar bir süreye sahiptir. TikTok, orijinal olarak Eylül 2016’da Çin pazarında piyasaya sürülen Douyin’in uluslararası bir versiyonudur. Daha sonra TikTok, Çin ülkesinin dışındaki çoğu pazarda iOS ve Android için 2017’de piyasaya sürüldü; ancak, 2 Ağustos 2018’de başka bir Çin sosyal medya hizmeti olan Musical.ly ile birleştikten sonra dünya çapında kullanılabilir hale geldi.