Ana SayfaSosyal MedyaTikTokTikTok Sandık Açma Hilesi Var Mı?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

TikTok Sandık Açma Hilesi Var Mı?

TikTok son zamanlarda popüler olan ve içinde bir çok özelliği barındıran bir sosyal medya uygulaması. TikTok Sandık Açma hilesi ise son zamanlarda kullanıcılar tarafından çok sorular ve haliyle merak edilen bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Biz de bu gün TikTok sandık açma ile ilgili bildiğimiz her şeyi sizlerle paylaşacağız.

TikTok Sandık Nedir?

TikTok’ta Sandık içinde gizem barındıran ve çok kullanılan bir özelliktir. Sandığı istediğiniz bir jeton değerinde açabiliyorsunuz. En az 20 değerinde jeton olan sandıkta şöyle bir güzellik var ki, canlı yayında sandığı açtığınız vakit belirlediğiniz kişi sayısına göre sizi izleyenlere rastgele 20 jeton dağıtmış oluyorsunuz. Bu dağıtım da kişi başı 1-2 jeton olarak yapılıyor. Eğer jeton miktarını 20 değil de 300400 seçerseniz dağıtılan jeton da o kadar fazla oluyor. Kaç kişiye dağıtacağınız da siz seçiyorsunuz.

Burada sandığın süresi dolduğu zaman sandığın altında ”” yazan bir buton çıkıyor. O butona basmanız sandıktan size pay düşme oranını arttırıyor.

Daha Fazla Oku: Karma is For You Ne Demek Tiktok

TikTok Sandık Açma Hilesi Var Mı

TikTok Sandık Açma Hilesi Var Mı?

TikTok sandık açarken çeşitli hareketler veya danslar yaparak içinden çıkacak jeton miktarını ve ihtimalini tabii ki arttıramazsınız 🙂 Ancak kullanıcıların yaptığı şöyle garip bir uygulama var.

Auto Clicker uygulamalarını telefona yükleyip, ”” yazan kısma ayarlıyorlar. Bu şekilde süre bittiği an hiç vakit kaybetmeden butona basmış oluyorlar. Bunun ise jetonun size çıkma ihtimalini arttırdığı söyleniyor. Bu taktiğin dışında bilinen bir TikTok sandık açma hilesi bulunmamaktadır.