Ana SayfaSosyal MedyaTikTokTikTok Fotoğraf Süresi Ayarlama Nasıl Yapılır?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

TikTok Fotoğraf Süresi Ayarlama Nasıl Yapılır?

TikTok paylaşımlarındaki en uzun video süresi 60 saniye olmaktadır. Ancak kullanıcılar çeşitli yöntemleri uygulayarak TikTok fotoğraf süresi ayarlama ile istedikleri uzunlukta videolar paylaşabilirler.

TikTok’da Daha Uzun Fotoğraflar Nasıl Yapılır?

Tiktok’taki paylaşımlarınızı süresini uzatmak için öncelikle TikTok uygulamasının kamerasını değil telefonunuzun kamerasını kullanmanız gerekmektedir. TikTok fotoğraf süresi ayarlama için yapmanız gereken ilk şey telefonunuzun kamerasını açarak istediğiniz uzunlukta bir videoyu kaydetmektir. Daha sonrasında çektiğiniz videoyu TikTok’ta kullanabilirsiniz. Ancak TikTok’ta paylaşılabilecek en uzun video 3 dakika ile sınırlandırılmıştır.

İlgini Çekebilir: TikTok Giriş Yapmadan İzleme

tiktok fotoğraf süresi ayarlama için ise öncelikle TikTok uygulamasının ayarlar kısmını açmanız daha sonrasında da klip seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Bu seçeneğin altında bulunan zaman uzatma simgesini seçtikten sonra klip hızınızı değiştirebilir veya klibinizin istediğiniz süreye uzatabilirsiniz. Eğer klibinizi hızının arttırmak istiyorsanız o zaman hız için verilen seçeneklerden birinin üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. Daha sonrasında tamam simgesine tıklayıp videonuzu istediğiniz uzunlukta kullanabilirsiniz.

TikTok’ta En uzun Video Ne Kadardır?

TikTok genel ayarlarında paylaşabileceğiniz en uzun video süresi 60 saniye olarak sınırlandırılmıştır. Ancak yukarıda belirttiğimiz yöntem ile TikTok fotoğraf süresi ayarlama işlemini yapabilir ve paylaşımlarınızı 3 dakikaya kadar çıkarabilirsiniz.

TikTok Metin Süresi Ayarlama

  • Metninize dokunun.
  • Süreyi Ayarla’yı seçin.
  • Metnin ne zaman görünmesini istediğinizi seçmek için alttaki zaman çizelgesinin etrafındaki kırmızı kutuyu sürükleyin.
  • Bitirdiğinizde, sağ alttaki onay işaretine dokunun.
TikTok Metin Süresi Ayarlama