Ana SayfaSosyal MedyaTikTokTiktok Profil Görüntüleme Kapatma
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Tiktok Profil Görüntüleme Kapatma

Tiktok profil görüntüleme kapatma son zamanlarda oldukça merak edilen konulardan birisidir. Çünkü birçok kişi bu özellik yüzünden bir başkasının profiline girdiğinde bildirim olarak gitmektedir. Gizlice stalk yapmak isteyenler ise bu durumun önüne nasıl geçileceğini merak etmektedir. Mümkün mü diye soranlar da oldukça çoktur.

Peki Tiktok profil görüntüleme kapatma mümkün mü sorusuna yanıt verelim. Elbette mümkündür. Üstelik çok da basittir. Bu sayede bir başkasının profiline baktığınızda bildirim gitmeyecek ve gizlice onu stalklayabileceksiniz. O halde nasıl yapılıyor gelin birlikte görelim.

Tiktok Profil Görüntüleme Kapatma

Tiktok profil görüntüleme kapatma işlemleri için aşağıda yer alan adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

  • Öncelikle Tiktok uygulaması içerisinde sağ alttaki butona basarak profilinize giriniz.
  • Profilinize girdikten sonra sağ üstte yer alan üç çizgiye tıklayınız.
  • Gelen seçenekler arasında “Ayarlar ve Gizlilik” seçeneğini seçiniz.
  • Hesap bölümünde yer alan “Gizlilik” seçeneğini seçiniz.
  • Açılan sayfayı en aşağı kaydırarak “Profil görüntülemeleri” kısmına tıklayınız.
  • Burada yer alan butona bir defa tıklayarak kapatabilirsiniz.

Bu adımlar sayesinde siz de başka kişilerin profilinde rahatlıkla dolaşabilirsiniz. Ancak bu ayarı açmadığınız sürece başka kişiler de sizin profilinize girdiğinizde bildirim alamazsınız.

Tiktok Profil Görüntüleme Kapatma

Tiktok’ta Profil Görüntüleme Kapalıyken Bildirim Gider Mi?

Tiktok’ta profil görüntüleme kapalıyken bildirim gider mi sorusu da sıklıkla araştırılmaktadır. Çünkü birçok kişi bu durumdan emin olamamakta ve başka kişilerin profiline girmekte endişe duymaktadır. Burada ise bu endişeyi yaşayan kişilerin hiç çekinmeden girebileceklerini rahatlıkla söyleyebiliriz.

En azından değişik bir güncelleme gelene kadar bu böyle devam edecektir. Bu ayarı kapatmak için de üstte yer alan başlığımıza göz atabilirsiniz. Ayarı açık bırakmanın da en büyük avantajı sizi stalklayan kimse var ise size bildirim olarak gelecektir. Üstelik son 30 günde profilinize giren kişileri de devamlı olarak görebilirsiniz.

Bu ziyaret edenleri de sadece siz görebilirsiniz. Bu yüzden başkasının profiline girmeyi çok tercih etmiyorsanız bu ayarı açık bırakmanızda fayda vardır. Böylelikle sizin profilinize giren kişileri görebilir ve de onlar hakkında fikirler yürütebilirsiniz.

Tiktok Motor Ne Kadar? sorusu gibi TikTok hakkında yer alan merakınızı sitemizde yer alan diğer içerikler ile giderebilirsiniz.