Ana SayfaDizi-FilmSquid Game 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Squid Game 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Squid Game şu anda dünyadaki en popüler dizi ve Squid Game 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak soruları da bu yüzden çok sorulur oldu. Netflix’in tüm zamanların en popüler programı olması 2. sezonun kesinlikle efsane olacağının göstergesi.

Ancak ilk sorun, 1. sezonun dokuz bölümünün tamamını yazan ve yöneten adam olan Hwang Dong-hyuk’un ikinci sezon için net bir planı olmadığını ve gelirse, bu konuda yardıma ihtiyacı olacağını söylemesiydi. Squid Game 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak sorusunun net bir cevabı olmadığı gözüküyor ama tahminler doğru çıkacağa benziyor.

Şimdi bazı fikirler alıyor gibi görünüyor. The Times ile yaptığı yeni bir röportajda Hwang Dong-hyuk, Squid Game’in 2. sezonu için sahip olduğu bazı fikirleri paylaştı, ancak yeni zengin kazanan Gi-hun’un gideceği açık olan uçurumun sona ermesinin bariz iması dışında hayatına devam etmek yerine, hala Squid Game’i yöneten gölgeli entrikanın peşine düşmek gerek.

İlginizi Çekebilir: Venom Zehirli Öfke 2 Ne Zaman Çıkacak (Türkiye)

Squid Game 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Şimdiye kadar Netflix, alışılmadık olmayan “Squid Game” için bir yenileme duyurmadı. Netflix’in reytingleri ve yenileme süreci tam olarak şeffaf değil, ancak yayın hizmetinin ilk sezon çıktıktan hemen sonra ikinci bir sezon için yeşil ışık yakması olağandışı olurdu.

Squid Game 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak cevabında IGN’nin ilerleyişi önemli. IGN 2018‘de Netflix’in elde tutma oranı, uluslararası popülerlik, sahiplik ve çeşitlilik gibi geniş bir kitleye hitap eden metriklere baktığını ve bu sayıları analiz etmenin zaman aldığını bildirdi.

Ancak yayıncı, abonelikleri artırmak için son birkaç yıldır Güney Kore pazarında büyük finansal ve altyapı yatırımları yapıyor. Bu, orada iki yeni üretim tesisi kurmayı da içeriyor. Bu nedenle, ikinci bir sezonu onaylamak, bu ivmeyi devam ettirmek için akıllıca bir hareket olabilir. Squid Game 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak sorusu burada gizli olabilir.

Yine de “Squid Game” yenileme için onaylanırsa, umarım yeni bir sezon oluşturmak bir önceki kadar uzun sürmez. Yönetmen Hwang Donghyuk, Kore haber ajansı YTN’ye, gösteri fikrini ilk olarak 2008’de düşündüğünü, bu da dizinin meyve vermesinin 10 yıldan fazla sürdüğü anlamına geldiğini söyledi.

Squid Game 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak

Squid Game 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak sorusunun net bir cevabı olmamakla birlikte 2022 yılının ilk aylarında çıkabileceğine kesin gözüyle bakılıyor. Çok beğenilen dizinin bundan sonra belki 10-12 sezonu bile çıkabileceği konuşuluyor.

Netflix, ilk olarak 2019‘da, daha sonra “Altı Tur” olarak adlandırılan dizinin yapımını duyurdu. İki yıllık bir geri dönüş, özellikle Kdizileriyle ilişkili daha uzun süreler için daha makul bir zaman çerçevesidir. Bu nedenle, Netflix yakın gelecekte Sezon 2 için bir sipariş verse bile, hayranların daha fazla “Kalamar Oyunu” görmek için birkaç yıl daha beklemesi gerekebilir.

Squid Game Dizisi Nedir?

Squid Game, Netflix’te yayınlanan Güney Koreli bir hayatta kalma drama televizyon dizisidir. Hwang Dong-hyuk tarafından yazılıp yönetilen filmin başrollerinde Lee Jung-jae, Park Hae-soo, O Yeong-su, Wi Ha-joon, Jung Ho-yeon, Heo Sung-tae, Anupam Tripathi ve Kim Joo- ryoung. Dizi, 17 Eylül 2021‘de dünya çapında yayınlandı ve Netflix tarafından dağıtıldı.

Dizi, farklı yaşam alanlarından gelen ancak her biri derinden borç içinde olan 456 oyuncunun, 45,6 milyar yenlik bir ödül kazanma şansını kaybetmenin ölümcül sonuçları olan bir dizi çocuk oyunu oynadığı bir yarışmaya odaklanıyor. Hwang, bu fikri, Güney Kore’deki sınıf eşitsizliğinin yanı sıra, yaşamın erken dönemlerinde kendi ekonomik mücadelelerine dayanarak tasarlamıştı.

Daha Fazlası İçin: Spider Man No Way Home Ne Zaman Çıkacak?

İlk olarak 2008’de senaryo yazılmasına rağmen, Hwang 2019 civarında Netflix yabancı programlama tekliflerini genişletme çabalarının bir parçası olarak ilgi görene kadar senaryoyu destekleyecek bir yapım bulamamıştı. Hwang dokuz bölümün tamamını kendisi yazıp yönetti. Gösteri, performansları, özgünlüğü, atmosferi ve temaları için övgüyle ezici bir çoğunlukla olumlu eleştiriler aldı.

Bir hafta içinde çeşitli bölgesel pazarlarda Netflix’in en çok izlenen programlarından biri oldu.

Squid Game 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak yazısının sonuna geldik. Umarım Squid Game 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak ile ilgili sorularınızı cevaplamışızdır.