Ana SayfaDizi-FilmAnt-Man ve Wasp: Quantumania Nereden İzlenir?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Ant-Man ve Wasp: Quantumania Nereden İzlenir?

Geçtiğimiz günlerde vizyona giren Ant-Man ve Wasp: Quantumania nereden izlenir sorusu sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Sizler de bu soruyu soruyorsanız eğer doğru yere geldiniz. Yazımızda yer alan bilgiler doğrultusunda sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Ant-Man ve Wasp: Quantumania 23 Şubat 2023 tarihinde vizyona girmiş ve izleyiciler tarafından büyük bir ilgi görmüştür. Bu nedenle birçok kişi sinemalara akın etmiş olsa da birçok kişi de sinemaya gidecek vakit bulamadığından Ant-Man ve Wasp: Quantumania nereden izlenir sorusunu sormaktadır. O halde gelin şimdi sizlerle bu sorunun yanıtını bulalım.

Ant-Man ve Wasp: Quantumania Nereden İzlenir?

Ant-Man ve Wasp: Quantumania nereden izlenir diye düşünüyorsanız hemen aşağıda yer alan maddelere bakabilirsiniz.

  • Vizyondan kaldırılmadan önce hemen sinemalara giderek izleyebilirsiniz. 23 Şubat 2023’de vizyona girdiği için önümüzdeki süreç boyunca uzun bir süre vizyonda kalacaktır.
  • Disney Plus gibi platformlara gelmesini bekleyebilirsiniz. Ancak bunun olması için uzunca bir süre geçmesi gerekecektir. Bu sebeple heyecanla bekliyorsanız eğer alternatif maddelere bakmanızı tavsiye ederiz.
  • Telegram’dan Ant-Man ve Wasp: Quantumania izleme olanağınız da bulunmaktadır. Birçok film kanalı, bu tarz filmleri Disney Plus’a düşmeden internete sızdırmakta ve seyircilerin önüne sunmaktadır.
  • İnternet üzerinde de birçok web sitesi Ant-Man ve Wasp: Quantumania’yı servis etmiştir. Birçok reklam ile mücadele ederek filmi izlemeniz mümkündür.

Yukarıda yer alan adımlara göz atarsanız eğer sizler de Ant-Man ve Wasp: Quantumania nereden izlenir sorusuna yanıt bulabilirsiniz. En eğlenceli yol ise tabii ki sinemaya giderek sevdikleriniz ile beraber izlemektir. Büyük ekranlarda bu eğlenceye dahil olarak keyif dolu dakikalar geçirebilirsiniz.

Ant-Man ve Wasp Quantumania Nereden İzlenir

Ant-Man ve Wasp: Quantumania Hangi Platformda?

Ant-Man ve Wasp: Quantumania izlemek isteyen birçok kişi ise hangi platformda olduğunu merak etmektedir. Henüz vizyondan düşmeyen bu film ne yazık ki aktif olarak herhangi bir platformda bulunmamaktadır. Ancak ilerleyen süreçlerde Disney Plus platformuna gelmesi beklenmektedir.

Disney Plus platformuna gelmesi ise biraz süre alabilir. Bunun için erkenden izlemek isteyenler için pek tavsiye edilmemektedir. Olur da izlemek isterseniz vizyondan kalkmadan sinemaya gitmenizi tavsiye ederiz.

Ms Marvel Ne Zaman Çıkacak yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan diğer içeriklere göz atabilirsiniz.