Ana SayfaDizi-FilmSen Yaşamaya Bak Filmi Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Sen Yaşamaya Bak Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Online platformlardan en çok tercih edilenler den birisi olan Netflix’te tanıtımları yayımlanmaya başlayan Sen Yaşamaya Bak Filmi Ne Zaman Çıkacak diye soranların sayısı arttı. Filmin başrollerinde Aslı Enver ve Kaan Urgancıoğlu bulunuyor. İkilinin ilk kez bu filmde karşı karşıya gelmesinin yanı sıra filmin yönetmenliğini ise Blutv’ye yaptığı ve beğeni toplayan başarılı yönetmen Ketche yönetiyor.

Filmin senaryosunu ise Hakan Bonomo yazdı. Taff yapımcılık tarafından hayata geçirilen ve merakla beklenen film için sürekli olarak sen yaşamaya bak filmi ne zaman çıkacak sorusu gündeme geliyor.

Sen Yaşamaya Bak Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Netflix’te yayınlanmaya başlayan fragmanları dan sonra sen yaşamaya bak filmi ne zaman çıkacak sorusu daha sık gündeme gelmeye başladı. Netflix filmin yayınlanma tarihini 21 Mart 2022 olarak açıkladı.

Daha Fazla Oku: Son Hava Bükücü 2 Ne Zaman Çıkacak?

Sen Yaşamaya Bak Filminin Konusu Nedir?

Aslı Enver bu filmde ilk defa bir anne olarak melisa karakteriyle izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Can adındaki oğlu ile birlikte bir hayat süren Melisa çok hasta olduğunu öğrendiği anda hayatı tepetaklak oluyor ve oğlu için endişelenmeye başlıyor. Melisa kalan kısacık süresine oğlunu teslim edecek birini arayarak geçiriyor. Ancak bu süreye bir de büyük bir aşk sığıyor.

Etkileyici konusuyla merak uyandıran film, sen yaşamaya bak ne zaman çıkacak sorusuna da sonuna kadar hak ediyor.