Ana SayfaDizi-FilmVenom Zehirli Öfke 2 Ne Zaman Çıkacak (Türkiye)
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Venom Zehirli Öfke 2 Ne Zaman Çıkacak (Türkiye)

Venom Zehirli Öfke 2, Columbia Pictures tarafından Marvel ve Tencent Pictures ile birlikte üretilen bir filmdir. Venom Zehirli Öfke 2 Ne Zaman Çıkacak soruları ise son zamanlarda çok sorulur oldu. Filmin hayranları filmi izlemek için sabırsızlanırken vizyon tarihi sürekli erteleniyor. Marvel karakteri Venom’un yer aldığı 2021 Amerikan süper kahraman filmidir.

Sony Pictures tarafından dağıtılan bu, Sony’nin Spider-Man Evrenindeki ikinci film ve Venom’un (2018) devamı. Andy Serkis’in yönettiği filmin senaryosu Kelly Marcel’in, Michelle Williams, Naomie Harris, Reid Scott, Stephen Graham ve Woody Harrelson’la birlikte Eddie Brock / Venom olarak rol alan Tom Hardy ile yazdığı bir hikayeye dayanıyor.

Venom’un yeni bir ortak evrenin başlangıcı olması amaçlandı ve ilk filmin prodüksiyonu sırasında bir devam filmi için planlar başladı. Harrelson, devam filminde kötü adam Carnage olmak amacıyla Venom’un sonunda Kasady olarak kısa bir görünüm yapmak için seçildi.

Venom Zehirli Öfke 2 Ne Zaman Çıkacak Türkiye

Devam filmiyle ilgili resmi çalışma Ocak 2019’da başladı ve Hardy ve Harrelson, Marcel ile birlikte yazar olarak geri döneceklerini onayladı. Serkis, kısmen filmde Venom ve Carnage’ı canlandırmanın önemli bir parçası olan CGI ve hareket yakalama teknolojisi ile çalışma deneyimi nedeniyle Ağustos ayında yönetmen olarak işe alındı.

Çekimler Kasım 2019’dan Şubat 2020’ye kadar İngiltere’deki Leavesden Stüdyolarında gerçekleştirildi ve ek çekimler Şubat ayında San Francisco’da yapıldı. Başlık Nisan 2020’de açıklandı. Venom Zehirli Öfke 2 Ne Zaman Çıkacak sorusunu aşağıda cevaplıyoruz.

İlginizi Çekebilir: Spider Man No Way Home Ne Zaman Çıkacak?

Venom Zehirli Öfke 2 Ne Zaman Çıkacak (Türkiye)

Venom Zehirli Öfke 2’nin vizyon tarihi daha önce 2 kere ertelenmişti. En son haberlere göre Türkiye vizyon tarihi tekrar ertelendi. Son ve kesin bilgiye göre Venom Zehirli Öfke 2 Vizyon Tarihi 21 Ocak 2021. Filmin hayranları yeni yılda filmi sinemada izleme zevkine kavuşabilecek. Bu ertelenmedeki nedenin pandemi süreci olduğunu tahmin ediyoruz. Ama Venom Zehirli Öfke 2 Ne Zaman Çıkacak sorusunun cevabını da bulduğumuz için mutluyuz.

Venom Zehirli Öfke 2 Fragman

Venom Zehirli Öfke 2 Fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Venom Zehirli Öfke 2 Ne Zaman Çıkacak Türkiye yazımızın sonuna geldik. Umarım yeterli bilgiyi sizler için sağlayabilmişizdir.