Ana SayfaDizi-FilmSpy X Family 10 Bölüm Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Spy X Family 10 Bölüm Ne Zaman Çıkacak?

Bu yılın Nisan ayında ilk bölümü ile izleyicilerinin karşısına gelen Spy X Family 10 Bölüm Ne Zaman Çıkacak? Spy X Family ilk bölümünden itibaren anime sevenler tarafından büyük bir ilgi ile karşılandı ve beğenildi. SPY X bölümlerinin ayrı ayrı üretildiği için her bölüm merakla beklenir oldu. Spy X Family 10 bölüm ne zaman Çıkacak sorusu da doğal olarak dizinin takipçileri tarafından en çok sorulan sorulardan birisi oldu.

Spy X Family 10 Bölüm Ne Zaman Çıkacak?

Wit Studio ve CloverWork tarafından yapılan Spy X’in tek sayılı bölümleri Wit Studio tarafından üretilirken, çift sayılı bölümler ise CloverWork tarafından üretiliyor. Toplamda 25 bölümden oluşacak animenin ilk sezonu 12 ve ikinci sezonu 13 bölümden oluşacak.

Spy X Family 10 bölüm ne zaman yayınlanacak sorusunun cevabı ise 11 Haziran 2022 olmaktadır.

Daha Fazla Oku: The Last Of Us Dizisi Ne Zaman Çıkacak?

Spy X Family Konusu Nedir?

Spy X Family dizisinin türü komedi olurken konusu ise casusluk oluşturmaktadır. Alacakaranlık kod adı ile bilinen bir casusun iki blok arasındaki savaşı bitirmek için çalışması sırasında kendi geçmişi ile yüzleşmesini konu almaktadır. Filmin ana karakteri olan ve Dikenli Prenses adı ile bilinen tetikçi ile Alacakaranlık’ın yollarının kesişmesi ile birlikte ise olaylar gelişiyor. Birbirinden farklı karakterlere sahip olan Spy X Family aynı zamanda izleyicilerine sınırsız aksiyon sunuyor.