Ana SayfaDizi-FilmThe Last Of Us Dizisi Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

The Last Of Us Dizisi Ne Zaman Çıkacak?

Video oyunları arasında diğerlerinden öne çıkan The Last Of Us Dizisi Ne Zaman Çıkacak? Dizi HBO Max aracılığı ile dizi olarak izleyicileri ile buluşmaya hazırlanıyor. The Last Of Usdizisi ne zaman çıkacak sorusunun sıklıkla sorulmaya başladığı bugünlerde uzun süredir proje halinde olan dizi hakkında açıklamalar gelmeye başladı.

The Last of Us dizisi ile ilgili gelişmelerin yaşanmaması oyunun sevenleri ve dizi olarak izlemek isteyenleri tarafından olumsuz tepkilerle karşılanmıştır. Neyse ki HBO Max İçerik Sorumlusu Casey Bloys tarafından geçen günlerde beklenen açıklama geldi. Bloys tarafından yapılan açıklamada dizinin çekimlerine devam edildiği belirtildi. The Last Of Us dizisi ne zaman çıkacak sorularına ise net cevap alınamadı. Casey Bloys’un The Hollywood Reporter’a verdiği röportajda dizinin vizyon tarihini belirtmemekle birlikte 2022 yılı içerisinde vizyona gelmeyeceğini açıkladı.

The Last of Us Dizisinin Konusu Ne Olacak?

Genel olarak The Last of Us dizinin konusu ile ilgili bilgiler paylaşılmadı. Ancak beklentiler oyunun senaryosuna sadık kalacağı yönünde olmaktadır. Joel karakterini Pedro Pascal, Ellie karakterini ise Bella Ramsey canlandırıyor.

The Last Of Us dizisi ne zaman çıkacak sorusunun cevabını arayan kişiler dizini yönetmeninden gelen Kanada’da işimiz bitti açıklamasının ardından dizinin çekimlerinin bittiği düşünüldü. Ancak Casey Bloys bu düşüncenin yanlış olduğu yönünde açıklama geldi.

The Last of Us Dizisi Hangi Platformda?

The Last of Us dizisi Home Box Office’de yayınlanmaya hazırlanan ve yayınlanma tarihi yaklaşan bir Amerikan televizyon dizisidir. The Last of Us birçok dizi sever tarafından çok merakla bekleniyor. Bakalım dizi beklendiği kadar iyi olacak mı? Ayrıca merak edenler için Kurtlar Vadisi Kaos Ne Zaman Başlayacak adlı yazımızda da göz atabilirsiniz. The Last Of Us Dizisi Ne Zaman Çıkacak adlı makalemiz burada son buluyor.