Roblox En İyi Simulatör Oyunları

Roblox oyununda bindir çeşit oyun moduyla ve oyun çeşitleriyle karşılaşmak mümkün. Roblox En İyi Simulatör Oyunları da bunlardan biri. Simulatör oyunlarını bu denli eğlenceli yapan şey içerisindeki eşsiz oyun tarzıdır. Aklınızın ucuna gelmeyecek şeylerde bile simulatör oyunları bulmanız mümkün. Hep yapma istediklerimizi Roblox simulatör oyunları sayesinde gerçek hale getiriyor. Roblox En İyi Simulatör Oyunları listemizde en güzellerini sizler için listeledik.

Roblox En İyi Simulatör Oyunları

En beğendiğimiz Roblox En İyi Simulatör Oyunlarından 5 tanesi aşağıda listeleniyor. Kendi aralarında bir sıralama yapmadık çünkü birbirlerinden ayırması bir hayli zor. Uzun bir liste de yapmak istemedik, en iyi 5 oyundan size hitap eden bir tane bulmanız içten bile değil. Bu efsane Roblox En İyi Simulatör Oyunlarına göz atmaya başlamak için aşağıya kaydırın.

Roblox Daha Fazlası İçin:

Roblox En İyi Simulatör Oyunları

Unboxing Simulator

İnsanlar sadece kutu açmayı sever. Unboxing Simulator oyunu, şu anda en popüler olanı Paskalya olmak üzere tüm önemli olayları kapsayan muhteşem bir oyundur. Pek karmaşık bir oyun olmamakla birlikte içinde ne olduğunu bulmak için kutuları parçalamak üzerine kurulu. Muhtemelen oyundaki en pahalı öğelerle değil de normal öğelerle eğlenirsiniz.

Tüm iyi Roblox oyunları gibi, Unboxing Simulator’da da bir sürü satın alma öğesi var. Kutu parçalama maceranızda size yardımcı olabilecek nadir şapkalar ve hatta daha nadir evcil hayvanlar bulunuyor. 2019’da piyasaya sürülen Unboxing Simulator, 200 milyondan fazla ziyaret aldı.

Roblox En İyi Simulatör Oyunları

Bubble Gum Simulator

Bubble Gum Simulator, cikletle ilgili kurulmuş olsa da, şu anki durumunda oyun tamamen Evcil Hayvanlarla ile ilgili. Evcil hayvanlar her yerde. Nadir evcil hayvanlar, yaygın evcil hayvanlar ve bir sürü oyun içi para birimi için takas edebileceğiniz evcil hayvanları bulmanız çok olası.

Yeni evcil hayvanlar eklemeye devam eden ve düzenli güncellemelerle oyunu diri tutan yapımcılar toplanacak ürün ve kozmetik sıkıntısı yaşamanıza müsade etmiyor. Bir milyar ziyaret, üç milyon favorisi olan oyun, 2019’dan beri düzenli olarak eklenen yeni içeriklerle hala üst sıralarda. Bubble Gum Simulator kesinlikle Roblox En İyi Simulatör Oyunlarından biri.

Roblox En İyi Simulatör Oyunları

Pilot Training Flight Simulator

Pilot Training Flight Simulator, bu listedeki en eski Simülatör oyunlarından biridir. Tam 2010 yılında piyasaya sürülmüştür! Son 10 yılda oyuna bir sürü uçak eklendi ve bu sayı toplamda 75 uçağa ulaştı.

Büyük ticari jetler gibi en ünlü uçaklardan bazılarını ve basit iki kişilik uçaklara kadar uçurabilirsiniz. Uçma, iniş yapma ve gökyüzünde havalı numaralar yaparak uçuş serüveni yaşayabilirsiniz.

Roblox En İyi Simulatör Oyunları

Tower Defense Simulator

Tower Defense Simulator, bir milyara yakın oynamayla şüphesiz Roblox’taki en popüler Simülatör oyunlarından biridir. Geçtiğimiz birkaç yıl içinde oyun, yeni Frost Invasion güncellemesi de dahil olmak üzere birçok yeni güncelleme aldı. Roblox En İyi Simulatör Oyunları listesinin olmazsa olmazı bir oyun.

Herhangi bir kule savunma oyununu nasıls bu mod da öyle. Kuleler inşa edin ve zombi sürülerini teker teker imha edin. Daha fazla kule inşa etmek için ödül kullanın ve daha fazla ödül kazanmak için çeşitli turları geçin. Gerekenlere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, zorluğu artırın.

Roblox En İyi Simulatör Oyunları

Bee Swarm Simulator

Roblox’taki en popüler Simülatör oyunlarından biri olan Bee Swarm Simulator, 2018’den beri piyasada ve bir milyardan fazla ziyaretçiyi kendine çekti. Arı sürünüzü büyütmek, polen toplamak ve bir arı sürüsü ustası olmak için yükseltmelerin kilidini açarak ileriliğiniz bir oyun.

Tek bir arıyla başlıyorsunuz ve oyuna bolca saat ayırarak otuzdan fazla farklı arıyla bal milyarderi olarak ayrılabilirsiniz. Arılarınız için takviyeler ve benzersiz bitkiler yetiştiren bazı özel fasulyeler de dahil olmak üzere oyun içi para birimiyle satın alınabilecek ögeler de mevcut. Roblox En İyi Simulatör Oyunları listemizde bulunmasının nedeni de bu sürükleyici yapısı.

Roblox En İyi Simulatör Oyunları listemizin sonuna geldik. Haydi ne duruyorsunuz bir oyunu deneyin ve eğlenceye başlayın.