Ana SayfaOyunRobloxRobux Veren Siteler 2023 (BEDAVA)
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Robux Veren Siteler 2023 (BEDAVA)

Roblox oyununu oynuyorsanız en büyük taleplerinizden biri Robux olacaktır. Oldukça pahalıdırlar. Robux veren siteler ise bu yüzden Roblox sevenler için her zaman merak konusu olmuştur. Genelde sizden belli bir şeyler yapmanızı isteyen ve karşılığında size robux veren bu sitelerden hangisinin güdenilir hangisinin ise yalan olduğunu çözmesi bir hayli zor. Biz de bu yazımızda güvenilir Robux veren siteleri sizler için listeleyeceğiz.

Roblox Nasıl Bir Oyun?

Roblox oyununda herkesin bir karakteri mevcut. Ve bu karakterle katılabileceğiniz binlerce oyun modu. Bu oyun modlarından hangisine katılırsanız katılın aynı karakteriniz orada gözükecektir. Bu karaktere eşya veya saç almak için ise Robux’lara ihtiyacınız olacak. Bu robuxlar aynı zamanda modlar içinde sizlere ayrıcalıklı kılacak ve özel güçler elde etmenize yardım edecektir.

Robuxların başka bir kullanım alanı ise oyun dışında Roblox Studioda yaptığınız müzikleri veya kıyafetleri oyuna dahil etme kısmında olacak. Robux veren siteler sayesinde bu eşyaları oyuna dahil edebileceksiniz.

Güvenilir Robux Veren Siteler 2022

Aşağıda sizler için çeşitli Güvenilir Robux veren siteleri sıralıyoruz. Bu sitelerin hepsinin çalışma mekanizması farklı olmakla birlikte sonuç olarak size Robux kazandırırlar. Ama hepsinde robux kazanmak için emek harcamanız gerekecektir.

 1. Kiwi Points
 2. RbxSite
 3. RbxStacks
 4. Bloxearn
 5. Rblxcity
 6. Oprewards
 7. RbxDemon
 8. RbxAdder
 9. RewardRobux

Gemsloot ile Robux Kazanma

Bu sitelerin dışında en günevilir adres ise Gemslootdur. Robux veren sitelere yazmamamızın nedeni ayrı olarak açıklamak istememizdir. Bu sitede anket cevaplayarak Robux kazanabilirsiniz. Nasıl yapacağınızı adım adım anlatacağız.

 • İlk websiteye giriş yapın. Gemssloot.com
 • Katılmak sekmesine tıklayın.
 • Roblox kullanıcı adınızı girmenizi isteyecek. Şifre vermenize gerek yok.
 • Ve karşınızda puanlar ve onları kazanmak için yapmanız gerekenleri içeren bir sayfa çıkacaktır. Bunları yaparak puan kazanmanız gerek.
 • Üst menüde ”Reklam Verenler” sekmesini bakarak, bütün görevleri inceleyebilirsiniz.
 • Mesela; bazı görevler sizden anket doldurmanızı isterken bazıları uygulama indirmenizi isteyecektir. Bu şekilde yavaş yavaş robux kazanabilirsiniz.
Robux Veren Siteler

Evet Robux veren siteler ile robux kazanmak gerçekten çok kolay. Sizde deneyip robuxlarınızı arttırabilirsiniz. Ayrıca diğer robux kazınma yollarını öğrenmek için Roblox Bedava Robux Kazanma Yolları (2022) yazımıza göz atabilirsiniz.

Robux Fiyatları

Robux fiyatları oldukça uçuk. Aşağıda sizler için listeliyoruz. Robux almaktansa Premium almanız hem ücret olarak hem de size sağlayacakları açısından daha mantıklıdır.

$4.99 – 400 Robux
$9.99 – 800 Robux
$19,99 – 1700 Robux
$49,99 – 4,500 Robux
$99,99 – 10.000 Robux

Roblox Premiumun Faydaları Neler?

Robux Premiumda Üç farklı üyelik seviyesi var. Ve bu üyelikler size yukarıda bahsettiğimiz fiyatlardan daha ucuza robux elde etmenize yarıyor. Ve tabi o muhteşem Premium ayrıcalıklarından da faydalanabiliyorsunuz.

 • 4,99$/ay – 450/ay
 • 9.99$/ay – 1000/ay
 • 19,99$/ay – 2200/ay

Bu premium tekliflerinin hepsi istediğiniz erişime kavuşmanıza yardımcı olur. ”Developer Exchange” hariç. Bu seviyeye ulaşmak için ise kurduğunuz oyunlardan 100.000 Robux kadar gelir elde etmeniz gerekir ki oyundan para kazanmaya başlayasınız. Robux veren siteler yazımızı buradan noktalıyoruz. Umarım sizler için faydalı bir yazı olmuştur.