Roblox En iyi Korku Oyunları Listesi

Roblox içinde her türlü oyun modunu bulundurabilen çok yönlü bir oyun. Roblox En iyi Korku Oyunları da Roblox oynuyorsanız mutlaka oynamanız gereken modlar arasında. Birbirinden güzel korku oyunlarından sizler için en iyi 8 tanesini derledik ve teker teker anlattık. Bu oyunları 12 yaşından küçük çocukların oynaması pek sağlıklı olmaz. Özellikle gece tek başınıza oynamanızı tavsiye ederiz. Arkadaşlarınızla beraber oynarsanız hem eğlenceli hem de korkutucu olabilir.

Roblox Daha Fazlası İçin:

Roblox En iyi Korku Oyunları Listesi

Roblox En iyi Korku Oyunları

Breaking Point

Oynama Linki

Roblox En iyi Korku Oyunları listemizin ilk ve en heyecanlı oyunlarından biri Breaking Point başlangıçta Roblox’ta yasaklanmıştı ancak şu anda platformdaki en popüler oyunlardan biri. Oyuncuların sırayla herkesi alt etmek için kullandığı bir tür cinayet gizemi türü oyundur.

Hayatta kalan son oyuncu, oyunu biraz klasik Werewolf oyununa benzer şekilde kazanır. Oyun korkutucu mu? Eh, oldukça karanlık, ama bu korkunun devam ettiği kadarıyla.

Daha Fazla Oku: En iyi Roblox Karakterleri

Roblox En iyi Korku Oyunları

Murder Mystery 2

Oynama Linki

Herkes klasik bir cinayet gizemini sever ve görünüşe göre Roblox hayranları da seviyor. Sonuçta, bu oyun dört milyar kez oynandı. Murder Mystery 2, suçluyu yakalamak için 12 oyuncunun birlikte çalıştığını gören bir sosyal kesinti oyunudur. Her oyunun katili ortadan kaldırmaktan sorumlu bir şerifi vardır. Bu mod Roblox En iyi Korku Oyunları listesinin olmazsa olmazı haline geldi.

Bu bir aldatma ve kandırma oyunudur, bu yüzden önünüzdeki denemelerde hayatta kalmak istiyorsanız, sizin hakkınızda zekaya ihtiyacınız olacak. Murder Mystery 2, listemizdeki diğer oyunlar kadar korkutucu olmayabilir, ancak kesinlikle kalp atışlarınızı hızlandırabilir.

Roblox En iyi Korku Oyunları

Roses

Oynama Linki

Güzel görünen bir oyun, muhtemelen Roblox’un gördüğü en detaylı oyunlardan biri. Bu oyunun da oldukça detaylı bir hikayesi var ve akıl hastanesinde bir arkadaş mı arıyorsunuz? Bu bölgeyi keşfedecek, ipuçları bulacak ve daha büyük bir gizemi çözeceksiniz. Bu nedenle, yüksek çözünürlüklü grafikler, çok sayıda ayrıntı ve iyi bir hikaye ile genel bir kalite deneyimi arıyorsanız, bu denemek için harika bir seçenektir.

Bu oyunla ilgili tek sorun, satın almanın size 25 Robux’a mal olması, yani sadece ücretsiz seçenekler arıyorsanız, şimdilik başka bir yere bakmanız gerekecek! Roblox En iyi Korku Oyunları listemizde ücretli olarak seçtiğimiz nadir oyunlardan biri.

Roblox En iyi Korku Oyunları

Light Bulb: Reillumination

Oynama Linki

Roblox En iyi Korku Oyunları listemizde önemli bir yere sahip olan bu oyun tamamen farklı bir oyun tarzı çünkü sizi yukarıdan aşağıya bir bakış açısına sokuyor, bu da Roblox’ta çok benzersiz bir şey. Oyun, yakalanmadan önce bir labirentten kaçmanızı sağlıyor. Bu oyunda bazı atlama korkuları var, bu yüzden nabzınızı atmaya hazır olun. Düşük aydınlatmalı ve etrafta kimsenin olmamasıyla bu oyunun atmosferi oldukça sinir bozucu. Perspektifteki değişiklik ve genel oyun deneyimi nedeniyle bu gerçekten denemeye değer!

Roblox En iyi Korku Oyunları

Dead Silence

Oynama Linki

Dead Silence şüphesiz en popüler korkutucu Roblox oyunlarından biridir ve nedenini anlamak zor değil. Oyuncular, yerel kasabaya musallat olan öldürülen bir vantrilok olan Mary Shaw’un ortadan kaybolmasını araştırmak zorunda oldukları için oyun, Ölü sessizlik doğaüstü korku filmine dayanıyor.

Oyunun mükemmel sesi ve seviye tasarımı, bu özel Roblox oyununu öne çıkaran şeydir. Oyunun loş ışıklı koridorlarından birinde yürümek bile inanılmaz ürkütücü bir deneyim. Kapılar gıcırdayacak ve döşeme tahtaları gıcırdatacak, ancak asıl endişelenmeniz gereken vantriloktur.

Bu Roblox En iyi Korku Oyunlarını henüz oynamadıysanız, onları oynatma listenize eklediğinizden ve bir korku gecesine hazır olduğunuzdan emin olun.

Roblox En iyi Korku Oyunları

Alone in a Dark House

Oynama Linki

Eh, bu oyunun başlığı bu konuda biraz açıklıyor. Ancak, bu çok oyunculu bir oyun olduğu için mutlaka yalnız değilsiniz. Bu nedenle, bulmacaları çözmenize ve oldukça korkutucu atlama korkularını deneyimlemenize yardımcı olabilecek toplam 20 oyuncuyla oynamaktan çekinmeyin! Bu oyunun arkasındaki öncül, özel bir dedektif olmanız ve bir araç cinayetini araştırmak için küçük bir kasabaya seyahat etmenizdir. Bu davayı incelerken, araştırdığınız aile hakkında bazı rahatsız edici sırları ortaya çıkarıyorsunuz. Bu ilginizi çekiyorsa, o zaman buna bir şans verin!

Roblox korku oyunlarında bir trend mi fark ediyorsunuz? Sizi avlayan bir şeyden kaçtığınız birçok şey var ve Survive the Killer bu konsepti benimsiyor. Ancak, her turda bir oyuncu katil olacağı için burada işler biraz farklı.

Bu, 2021’de 10.000’den fazla oyuncu tabanına sahip, çok popüler bir başka Roblox oyunudur. Platformdaki diğer tüm oyunlar gibi, güçlendirmeler ve kozmetikler için karakter seviyenizi yükseltmenin yolları var.

Roblox En iyi Korku Oyunları

Stop It, Slender!

Oynama Linki

Roblox’ta sayısız Slender oyunu olmuştur ve bunların popülaritesi günden güne değişmektedir. 2021’deki en popüler oyun, Slender sizi bulmadan önce gizli sayfaları bulmayı içeren atmosferik ve oldukça ürkütücü bir oyun olan Stop It, Slender!

Dur, Slender! bir korku oyununun tüm özelliklerine sahiptir: titreyen bir el feneri, harap, terk edilmiş bir bina ve tabii ki, gece boyunca sizi kovalayan tuhaf yüzü olmayan Slender. Tüm bloklu grafiklere ve bulanık dokulara rağmen bu oyun sizi zıplatabilir. Roblox En iyi Korku Oyunları listemize girmesinin nedenlerinden biri de bu 🙂

Roblox En iyi Korku Oyunları

It Lurks

Oynama Linki

İlk başta her şey normal gibi görünse de, uykuya daldığınızda ailen yok olur ve işler ürkütücü bir hal alır! Sesler duymaya başlıyorsunuz ve doğal olarak evi keşfetmeye bakıyorsunuz. İşler hızla yokuş aşağı gitmeye başlar ve evin etrafında çeşitli ürkütücü şeyler olmaya başlar! Her bölüm korku faktörünü artırıyor ve atlama korkularının hayranı değilseniz, bunu tavsiye etmiyorum. Tek başına da gitmek zorunda kalacaksın, bu tek oyunculu bir oyun, bu yüzden ürkütücülüğü dışarıda tutmak için ışıkların açık olduğundan emin ol! Roblox En iyi Korku Oyunları listemizin son oyunu olan It Lurksla size veda ediyoruz. Umarım size göre bir oyun seçebilmişsinizdir.