Ana SayfaOyunRobloxRoblox En İyi Araba Oyunları
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Roblox En İyi Araba Oyunları

Roblox‘ta araba oyunu mu olurmuş yahu dediğinizi duyar gibiyim. Bal gibi olur. Roblox En İyi Araba Oyunları listesinde binlerce Roblox araba oyunundan en iyilerini seçtik. Normal araba oyunlarından kat kat daha eğlenceli olan Roblox Araba oyunlarına başlayıp bırakamama ihtimaliniz çok yüksek. Roblox En İyi Araba Oyunlarında sizin için seçtiğimiz toplam 6 efsane araba oyunu bulunuyor. Hepsi ile ilgili detaylı bilgiyi kendi başlıklarında bulabilirsiniz.

Roblox En İyi Araba Oyunları

Listemizin İlk oyunu aşağıda. Roblox En İyi Araba Oyunlarında seçim kriterlerimiz oyunun sürükleyiciliği ve eğlence düzeyi. E tabi popülerliği de bunlardan dolayı işin içine zaten girmiş oluyor. Beğeneceğinizden hiç şüphemiz olmayan Roblox En İyi Araba Oyunlarını incelemek için geç kalmayın!

Roblox En İyi Araba Oyunları

Heavy Clutch

Popüler araba drift filmi Need for Speed artık robloxta elinizin altında. Tokyo Drift hayranıysanız, Heavy Clutch sizin favori araba oyununuz olacak. Bir sonraki araba yarışına gidene kadar arabanızı istediğiniz gibi modifiye edip hızlandırmaya çalışın. Yarışlar çok heyecanlı olacak.

Roblox En İyi Araba Oyunları

Ultimate Driving

Ultimate Driving, sürüş heyecanını macerayla birleştirerek, pedala sonuna kadar basmanız ve heyecanın en uç noktalarını keşfetmeniz için geniş açık dünya bir araba oyunudur. Hatta arabanızı alıp biraz off-road yapabilirsiniz. Ne kadar çok oynarsanız, spor arabalar, klasikler, tunerler ve hatta otobüsler ve karavanlar gibi her türlü araç satın alabileceğiniz krediler kazanırsınız. Aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce araç arasından sizin için bir şeyler mutlaka bulacaksınız.

Roblox En İyi Araba Oyunları

Midnight Racing Tokyo

Japon İç Pazarı (JDM) meraklıları için Midnight Racing Tokyo’yu oynadığınızdan emin olun. Bu yarış efsanesi, arabaların tarzından muhteşem manzaraya kadar Japonya’daki araba oyunlarını taklit etme konusunda harika bir iş çıkarıyor. Ayrıca, gövde kiti, jantlar ve aradaki her şey dahil olmak üzere arabanızı dilediğinizce modifiye edebilirsiniz.

Roblox En İyi Araba Oyunları

Vehicle Legends

Araç Efsaneleri her türlü araca sahiptir, çünkü arabalar bu oyunda sadece başlangıçtır. İçinde uçaklara, helikopterlere, teknelere, tuner arabalarına, kamyonlara dahi binebilirsiniz. Ayrıca, güncellemelerin sık olması oyunu sürekli aktif olduğunu ve binlerce yeni aracın oyuna katılmak için sıra beklediğinin göstergesidir.

Roblox En İyi Araba Oyunları

Vehicle Simulator

Klasik bir yarış deneyimi arayan oyuncular için Vehicle Simulator’a göz atın. Araçlarınızı özelleştirin, arkadaşlarınızla yarışın ve bu süreçte destansı akrobasi hareketleri gerçekleştirin, hepsi de canlı ayrıntılarla dolu büyük bir şehirde meydana geliyor. Oyun sizi içine çekecek.

Roblox En İyi Araba Oyunları

Full Throttle

Arabanızı sürmek kadar kişiselleştirmekten hoşlanıyorsanız, Full Throttle tam da size göre. Hayalinizdeki arabanın en küçük detayını dahi tam istediğiniz gibi ayarlarken vakit nasıl geçiyor anlayamayacaksınız. Ek olarak, harita inanılmaz derecede büyük ve araba seçimi sınırsız.

Roblox En İyi Araba Oyunları burada bitiyor daha fazlası için aşağıya bakabilirsiniz.

Roblox Daha Fazlası İçin: