Ana SayfaOyunRobloxRoblox Benzeri Oyunlar
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Roblox Benzeri Oyunlar

Çevrimiçi platformlarıyla hayali gücü ortaya çıkaran Roblox benzeri oyunlar herkesin aradığı özelliklere göre sıralanır. Oyun yapmayı, yaratıcı güçleri kullanmayı sevenler için birbirinden farklı birçok oyun vardır. Sizlerde Roblox tadını alma adına bu oyunlara göz atabilir, farklı maceralara atılabilirsiniz.

Roblox Benzeri Oyunlar

  • Minecraft
  • Kogama
  • Fortnite
  • Terrasology
  • Brawl Stars

Daha Fazla Oku: Roblox Nasıl Bir Oyun? Roblox Zararlı Mı?

Roblox Benzeri Oyunlar

Minecraft

Doğrudan kendi oyununu yaratma fırsatı veren Roblox ile benzer olmasının yanında alternatif oyunlardan başlıcası şüphesiz ki Minecraft. Devasa bir alanda çok oyunculu oynanan çevrimiçi oyunda büyük topluluklar bulunuyor. Oyun gereksinimleri açısından en iyilerden olan Minecraft, alternatifler arasında başı çekiyor.

Oyun grafikleri açısından düşük kalite söz konusu olsa da gelişmiş ortamlar var. Zombi, örümcek gibi yaratıklarla mücadele, ev ve farklı mekanların oluşturulması, bir yaşam alanı ortaya çıkarılması da önemli. Bulunan malzemelerle devamlı gelişim gösterilen Roblox benzeri oyunlar içerisinde adından söz ettiriyor.

Roblox Benzeri Oyunlar

Kogama

Çok oyunculu mod özelliği de sunan Kogama, ücretsiz bir şekilde yararlanılabilen platformlardandır. Hemen Roblox tarzı oyunlar için denenebilir. 3D oyun imkanları da bulunurken atari oyunları, atış oyunları çok fazla tercih edilir. Rol oyunlarıyla yarış türündeki seçeneklerde kalitesini gösterir niteliktedir.

Roblox Benzeri Oyunlar

Fortnite

Aynı özelliklerin bulunduğu bilinen Fortnite da bir başka seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca oyun içi grafik ve oynanma tarzı açısından daha iyi olduğunu söylemek de yanlış olmayacaktır. Gerek Save the World gerek Battle Royale en çok öne çıkanlarıdır.

Roblox Benzeri Oyunlar

Terrasology

Çeşitli maceralar sonucunda hayatta kalmanın esas alındığı oyunda savaşlar belirleyici oluyor. Açık kaynak kodlu bu oyunda Roblox benzeri oyunlar sınıfına giriyor. Oyun içi özel yaratıcı dünyaların oluşturulması söz konusu. Diğer oyuncuların neler yaptığını görerek de oyun içi seçimler belirlenir.

Brawl Stars Yopmail Hesapları 2022

Brawl Stars

Özellikle telefonlarda pratiklik seçimle oynanan Brawl Stars mobil oyunlar arasında üst sıralardadır. Hem Android hem de İOS cihazlarında bu oyunun keyfini çıkarabilir, stratejiler oluşturabilirsiniz. Ücretsiz indirilen bu oyunda Roblox benzeri oyunlar için örnektir. Özel etkinlik ve oyun modlarının geliştirilmesiyle devamlı heyecan en üst seviyede yaşanır.