Roblox En İyi Savaş Oyunları

Roblox çeşitli oyun modlarıyla sınırları aşıyor. Savaş oyunlarına dahi girmiş durumda. Roblox En İyi Savaş Oyunları listesini de bu çok talep eden oyun modunun oluşmasından dolayı yaptık. Battlefield, WarThunder gibi oyunlara çok benzerlik gösteren bu oyun modları normallerinden bile çok daha zevkli. Resimleriyle beraber en güzel oyunları listelediğimiz yazımızdan, Roblox En İyi Savaş Oyunlarını bulup oynamak size kalmış.

Roblox En İyi Savaş Oyunları

Roblox En İyi Savaş Oyunlarını aşağıda listeliyoruz. Toplam 7 müthiş oyunu sizler için seçtik. Bu oyunların hepsini oynamadan Roblox üstadıyım diyemezsiniz. En popüler ve sürükleyici savaş oyunları aşağıda sizler için bekliyor.

Roblox En İyi Savaş Oyunları

Unit 1968

Frontlines’ın size I. Dünya Savaşı deneyimini yaşatmaya yönelik olması gibi, bu oyun da tamamen Vietnam Savaşı’nı hayata geçirmekle üzerine kuruludur. Roblox gibi bloklu, karikatürize bir oyun Vietnam’ı savaşını nasıl gösterebilir ki diye küçümseyenleri hayal kırıklığına uğratacak kadar kaliteli bir yapım. Denemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Roblox Daha Fazlası İçin:

Roblox En İyi Savaş Oyunları

War Simulator

Bu, belirli bir oyundan ziyade bir oyun koleksiyonudur. War Simulator, Roblox’taki kendi serisidir ve hepsi çeşitli ikonik savaşları, savaşları ve daha fazlasını kapsar. En kapsamlı deneyimi istiyorsanız, gidilecek olanlar bunlardır. Oyunun içinde bir çok değişik oyun modunu bulacaksınız. Başyapıt olarak koyduğumuz bu oyunu denemeden savaş oyunlarına başlamayın deriz. Roblox En İyi Savaş Oyunlarında önemli bir figür.

Roblox En İyi Savaş Oyunları

Castle Clash

Her savaş oyununda silah olması gerekmez, bu yüzden bu orta çağ temalı oyun oynamak çok eğlenceli. Silah çıktı mertlik bozuldu sözünü doğru bulanlar için bu oyun Roblox En İyi Savaş Oyunları listesinin bir numarası haline gelecektir. Düşman sürülerini hackleyebilir ve yolunuzu kesebilir ve birçok farklı oyun türünü oynayabilirsiniz.

Roblox En İyi Savaş Oyunları

Warships

Bu oyun size aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda gemi ile deniz deneyimi yaşatacak. 2015 yılında oluşturuldu ve bugüne kadar birçok güncelleme ve özellik ile büyümeye devam ediyor. Denizcilik sevdasına tutulan Roblox hayranlarının bu oyunu oynamasını şiddetle tavsiye ediyoruz.

Roblox En İyi Savaş Oyunları

Wild Revolvers

Eski batıdaki düşmanlarınızı vurup öldürebileceğiniz Wild Revolvers’ta daha eski bir savaş türü karşınıza çıkıyor. Oyun, denemek ve keşfetmek için çok sayıda oyun modu ile birlikte gelir. Roblox En İyi Savaş Oyunları listesinin en ıssız ve kovboy tarzı oyunu hem çok zevkli hem çok stratejiktir.

Roblox En İyi Savaş Oyunları

Zeppelin Wars

Gökyüzündeki farklı bir tür savaş oyunu olan Zeppelin Wars, Zeppelin Battle adlı eski bir Roblox oyunundan esinlenmiştir. Zeplini kullanmayı veya sadece mürettebatın bir parçası olmayı seçebilirsiniz; her iki durumda da, harika, benzersiz bir deneyim. Denemeden bu oyun hakkında yorum yapmamanızı tavsiye ederiz. Gerçekten çok zevkli.