Paylaş
İçindekiler

Red Notice Ne Zaman Çıkacak?

Red Notice Rawson Marshall Thurber tarafından yazıldı. Ve bomba gibi geliyor. Peki Red Notice Ne Zaman Çıkacak? Bu sorunun cevabını yazımızda vereceğiz. Netflix yalnızca kısa bir olay özeti paylaştı, ancak paylaştıkları ve yakın zamanda yayınlanan fragmandan öğrenebileceğimiz şey, Dwayne Johnson’ın Ryan Reynolds ve Gal Gadot tarafından oynanan iki usta suçlunun kuyruğunda en iyi FBI ajanını oynayacağı. Reynolds’u yakaladıktan sonra, Gadot’un kötü şöhretli sanat hırsızını büyük bir soygun gerçekleştirmeden önce onu alt etmeye yardım etmesi için onu ikna eder.

Yol boyunca alaylar, ihanetler ve muhteşem küresel yerlere geziler olabileceği tahmin edilebilir, ancak neler olup bittiğini bilmek için filmi Netflix’te gösterime girdiğinde beklememiz ve görmemiz gerekebilir.

İlginizi Çekebilir: Warcraft 2 Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Red Notice Kadrosu

Johnson, Reynolds ve Gadot’un Red Notice’in üçlüsü olarak başı çektiğinden daha önce bahsetmiştik. Üçlü, şu anda Hollywood’un en büyük yıldızları arasında yer alıyor ve filmi yüksek profilli bir hale getiriyor.

Gadot elbette en iyi Wonder Woman rolüyle tanınıyor, ancak Red Notice’de usta hırsız olarak kötü rolünü üstleniyor. Bu arada Johnson ve Reynolds, filmin birlikte çalışmaya zorlanan zıt kahramanları olarak hizmet edecekler bakalım neler çıkacak 🙂

Red Notice Ne Zaman Çıkacak

Reynolds ve Gadot ilk kez birlikte çalışıyor olsa da, Dwayne Johnson Hızlı ve Öfkeli serisinde her ikisiyle birlikte rol aldı. Johnson ve Gadot, Fast Five ve Fast & Furious 6’da yer alırken, Reynolds, Johnson’la tam bir film için eşlendiğinde neler olabileceğinin bir önizlemesini aldığımız Hobbs & Shaw’da küçük bir rol oynadı.

Red Notice için onaylanan diğer oyuncular arasında Ritu Arya, Chris Diamantopoulos, Ivan Mbakop, Vincenzo Amato ve Rafael Petardi yer alıyor. Red Notice Ne Zaman Çıkacak sorusu da merak konusu.

Red Notice Ne Zaman Çıkacak

Red Notice, resmi çıkış tarihi 12 Kasım. Büyük heyecanla beklenen bu film 12 Kasımdan itibaren izlenebilecek. Bu açıklamayla beraber Red Notice Ne Zaman Çıkacak sorusunun cevabı netleşmiş oldu.

Red Notice, Netflix’in büyük bir sonbahar olacak. Film Netflix’de gösterime girmeden önce Sinemalarda çıkabilir. Ancak Red Notice Netflix’de yayınlanacak versiyonu ile sinema versiyonu farklı olabilir. Sineamda izlemesi çok eğlenceli olabilecek bir film gibi görünüyor, ancak Netflix genellikle filmlerinde en çok reytingi almasını biliyor.

Red Notice Ne Zaman Çıkacak adlı yazımız burada sonlanıyor. Dizi ile ilgili ekstra sorularınız yorumlarda alabiliriz.

İlginizi Çekebilir