Paylaş

Warcraft 2 Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Baştan sona kusursuz bir organizasyonla gösterilen film, ilk bölümden itibaren izleyicisini etkilemiştir. Warcraft 2 Filmi Ne Zaman çıkacak soruları da bundan dolay akla geliyor. Filmin yönetmenliğini yapan Danken Jones, 2016 yılında vizyona girdiği bu muhteşem film ile oldukça fazla kazanç elde etti. İlk filmi izleyenler, ikinci filmde gelişeceklerini biliyorlar. İlk ekran, dizinin daha uzun yıllar devam edeceğinin sinyalini verdi.

Farklı ırklardan insanların farklı saflarda yer aldığı bu özel filmde harika bir izlenim var. Peki Warcraft 2 Filmi Ne Zaman çıkacak?

Warcraft 2 Filmi Ne Zaman çıkacak

Warcraft 2 Filmi Konusu

Warcraft film 2 – Ork Savaşçısı olarak, filmdeki karakterler yeni bir koloniye sahip olmak için Ezeroh krallığının kapısına dayanmaktadır. Krallık ve ork savaşçıları arasındaki savaşı kimin kazanacağı merak ediliyor. Her iki taraf da kendi ülkesi ve ailesi için ölümüne savaşıyor ve savaş her geçen gün artarak alevlenmeye devam ediyor.

Warcraft 2 Filmi Ne Zaman çıkacak? Yeni performansta ne gibi olaylar yaşanacağı, filmin fragmanı, filmin konuk oyuncuları ve bunun gibi en çok merak edilen konular sinemaseverler tarafından merakla yanıtlanmayı bekliyor.

Warcraft 2 Filmi Ne Zaman çıkacak

Film şu an için bize bu konularda herhangi bir ipucu vermese de filmin 2023’te bir çıkış yapılacağına ihtimal veriliyor. Filmin yenisinin çekilmesi çok isteniyor ancak hala bir hareketlilik görülebilmiş değil. Bu durgunluğu belki de ilk filmden beklediklerinin altında geri dönüş almalarına bağdayabiliriz. Nasıl ya deli gibi izlendi dediğinizi duyar gibiyim. Ama böyle yüksek bütçeli filmler için daha fazlası gerekebilir.

Daha Fazla Oku: Thor 4 Ne Zaman Çıkacak?

İlk Warcraft Filmi Neden Devam Etmedi?

Oldukça geniş bir evrene ve güçlü bir hikayeye sahip olan Warcraft serisi ne yazık ki filmde bize istediğimizi verememiştir. World of Warcraft oynamamış ve Warcraft evrenini çok iyi bilmeyen biri için Warcraft görsel efektleri, oyunculukları ve müzikleri ile başarılı kabul edilse de ana hedef kitlesini yakalamayı başaramadı.

Warcraft 2 – 3 Filmleri Çıksa Nasıl Olurdu?

Filmin yönetmeni Duncan Jones, “Serinin devam filmleri çıksa nasıl bir hikayeyle devam ederdi?” Soruyu cevaplamak için bazı açıklamalar yaptı. Geçmişte konuyla ilgili soruları yanıtlarken, hikayenin Orkların yeni bir dünya arayışına odaklanacağını belirten Jones, son olarak Twitter’da kendisine yöneltilen bir soruyu cevaplarken benzer bir hikaye şeması çizdi.

Yeni Film Gelmese De Hikaye Devam Ediyor

Blizzard kısa süre önce yeni genişleme paketi Shadowlands’i Kasım 2019’da BlizzCon’da duyurdu ve ön siparişini verdi. Bu yeni paketin oyunculara ne zaman sunulacağı konusunda net bir tarih olmasa da resmi internet sitesindeki bilgilere göre oyuncular yeni paketi 31 Aralık 2020’den önce deneyimlemiş olacak. World of Warcraft: Shadowlands’i merak ediyorsanız. , yayınlanan resmi tanıtım videosu için buraya tıklayabilirsiniz .

Warcraft 2 Filmi Ne Zaman çıkacak yazımız burada bitiyor. Yorumlarda siz de tartışmamıza katılabilirsiniz.