Ana SayfaDizi-FilmPatron Bebek 2 Ne Zaman Çıkacak (Türkiye)
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Patron Bebek 2 Ne Zaman Çıkacak (Türkiye)

Okulların başlamasıyla animasyon dönemi de başlamış oldu. Patron Bebek 2 Ne Zaman Çıkacak sorusu ise bu dönemde herkes tarafından sorulan sorular arasında. Uzun zamandır vizyon görmeyen filmler ve boş sinema salonları bu dönemden sonra eski hareketli günlerine dönecek gibi gözüküyor. Bu yazımızda sizlere Patron Bebek 2 Ne Zaman Çıkacak konusunda bilgi vereceğiz.

Patron Bebek 2 Ne Zaman Çıkacak

Patron Bebek 2 Film Özeti

İlk filmdeki olaylardan 30 yıl sonra geçen Tim Templeton artık tamamen büyümüştür ve eşi Carol ve iki kızı, 8 yaşındaki Tabitha ve bebek Tina ile birlikte yaşamaktadır. Tim’in küçük kardeşi Ted Jr. artık başarılı bir CEO olmuştur. Tina’nın bir zamanlar Ted’in olduğu gibi bir Patron Bebek olduğunu ve Ted’i özel bir görev için oraya götürmekle görevlendirir. Tim gelmeyeceğini söyleyerek aramayı reddeder ve Tina’yı tekrar uyumaya teşvik eder. Ancak Tina, Ted’e sahte bir sesli mesaj bırakır ve onu Templeton’ın evine doğru gelmesini sağlar

Ertesi sabah Ted gelir ve Tim ona Tina’nın Patron Bebek olduğunu açıklamaya çalışır. Tina, kardeşleri Tabitha’nın okuluna gizli göreve gitmeleri ve okulun kurucusu ve müdürü Dr. Erwin Armstrong’un ebeveynlerin arkasından ne planladığını anlamaları için 48 saat boyunca çocuklara dönüşmelerine izin verecek yeni bir formülle tanıştırır.

Bebek Ted diğer bebeklerle birlikteyken okulda, Tim, şimdi eski hali olarak Tabitha’yı sınıfına kadar takip eder. Tim de sınıfı bölerek müdürün odasına gönderilmeye çalışır, ancak bunun yerine zaman aşımı için “Kutu”ya konur. Ted, Armstrong’un aslında bir bebek olduğunu keşfeder, ebeveynlerinden daha akıllı olduğunu fark ettikten sonra evden kaçar ve şimdi popüler telefon uygulamaları oluşturarak para kazanır.

İlginizi Çekebilir: Otel Transilvanya 4 ne Zaman Çıkacak? (Türkiye)

Patron Bebek 2 Ne Zaman Çıkacak

Tabitha’nın solo şarkı söylemesi gereken tatil yarışmasının gecesi, kardeşler ve Tina, Armstrong’un bir sahtekar olduğunu ortaya çıkarmayı planlar. Tabitha, sunucuya giderek ve şirketi dünya çapında yayılmadan önce kapatarak küçük kız kardeşine yardım etmeyi kabul eder.

Formül etkisini yitirmeye başlayınca kardeşler onları geri tutarken, Tina ve Tabitha şirketin başına geçer. Tabitha, kapatma ekranını hacklemeye çalışırken klavye Armstrong tarafından yok edilir. Kız kardeşler daha sonra Mentos ve soda kullanarak bir şeker volkanı yaparlar ve tüm ebeveynleri normale döndürürler. Sonra tüm Templeton ailesi Noel’i kutlamak için bir araya gelirken, Armstrong kendi ailesinin yanına döner.

Daha Fazla Oku: Luca Ne Zaman Çıkacak? (Türkiye)

Patron Bebek 2 Ne Zaman Çıkacak

2 Temmuz 2021 de Amerikada gösterime ”The Boss Baby 2” adıyla gösterime giren Patron Bebek 2 Türkiyeye ertelemelerden dolayı biraz geç gelecek. Peki Türkiyede Patron Bebek 2 Ne Zaman Çıkacak?. 17 Eylül Günü vizyona girmesi planlanan animsyon filmi şimdiden çok seyredileceğe benziyor. Eğer siz de bu animasyon filmini çocuklarınızla beraber izleme hayalü kuranlardan veya kendiniz izlemek isteyenlerdenseniz :), ki çok normal, 17 Eylül 2021 Tarihini beklemeniz gerekecek. Patron Bebek 2 Ne Zaman Çıkacak sorusunu da yanıtladığımıza göre size şimdiden iyi seyirler dileriz.