Paylaş
İçindekiler

Luca Ne Zaman Çıkacak? (Türkiye)

Luca animasyon filmi herkes tarafından beklenen bir film. Luca ne zaman çıkacak soruları ise artık bol bol sorulur oldu. Luca filminde Genç bir çocuk, İtalyan Rivierası’nda gelato, makarna ve sonsuz scooter gezileriyle dolu unutulmaz bir deniz yazını deneyimliyor. Luca bu maceraları yeni keşfettiği en iyi arkadaşıyla paylaşıyor, ancak tüm eğlence derinden saklanan bir sır tarafından tehdit ediliyor. O okyanus yüzeyinin hemen altında başka bir dünyadan gelen bir deniz canavarı.

Luka, Pixar Animation Studios tarafından üretilen bir animasyon filmidir. Walt Disney Studios Motion Pictures tarafından dağıtılan çağa geçiş fantezi komedi konulu bir filmdir. Film COVID-19 pandemisi nedeniyle sinemalarda değil Disney+’da yayınlanmaktadır ancak Disney+’ın olmadığı ülkelerde sinemada yayımlanmıştır. Türkiye de bu sinemada yayınlanan ülkelerden biri.

Luca Ne Zaman Çıkacak

Luca Ne Zaman Çıkacak? Luca Vizyon Tarihi

Luca aslında dünyanın bir çok yerinde 18 Haziranda vizyona girdi. Ama bildiğiniz gibi filmlerin Türkiyede vizyona girmesi her zaman biraz daha geç olmuştur. Ama endişelenmenize gerek yok. 03 Eylülden itibaren bir çok sinema salonu Luca’yı yayınlamaya başladı. Yani Luca animasyon filminin Türkiye vizyon tarihi 03 Eylüldür. Bu filmin İstanbul dışındaki şehirlere gelmesi biraz zaman alabilir. Çocuklarınızla beraber Luca Ne Zaman Çıkacak sorusunu soran ebeveynlerin biraz daha beklemesi gerekebilir.

Bu çok heyecanlı ve bi o kadar da hayal dünyasını geliştiren filmi izlemek için can atanlardansanız yakınınızdaki sinema salonlarının filmleri vizyona giriş tarihlerine göz atabilirsiniz. Uzun zamandır Pandemiden dolayı sıkılan çocuklarımız için bulunmaz bir nimet olan Luca filmini izlemenizi şiddetle öneririz.

İlginizi Çekebilir: Dune Ne Zaman Çıkacak? | Türkiye

Luca Ne Zaman Çıkacak

Luca Filmi Konusu Nedir?

Luca, İtalyada bir şehirde yaşayan bir genç bir deniz canavarıdır. Gününü genel olarak keçi balığı denilen balıklarla geçiren Luca ailesi tarafından insanlardan korktukları için yüzeye çıkması engellenen biridir. Ama her gün aynı şeyi yapmaktan sıkılan maceracı Luca elinde sonunda yüzeye çıkıp insanarla tanışır.

Genç bir deniz canavarıyla tanışması onun bu cesaretini daha da arttıracaktır. Luca denizden dışarı çıktığında ve tamamen kuruduğunda bir insana dönüşmektedir. Bunu keşfeden Luca için macera dolu bir hikaye başlar. Bundan sonra arkadaşının babasının yaşadığı bir ada sığınağına giden Luca burada Vespa’yı gösteren çok önemli bir poster bulur.

Bunu gören iki arkadaş bunu sıfırdan kendileri yapmaya çalışır ve bunu sadece büyükannesinin ipuçlarıyla yaparlar. Bunu bir sır olarak saklamaya çalışan Lucanın başına gelmeyen kalmaz.

Luca Ne Zaman Çıkacak? yazımızın sonuna geldik. Umarım aklınızdaki soru işaretlerini azaltabilmişizdir.

İlginizi Çekebilir