Ana SayfaDizi-FilmJujutsu Kaisen 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Jujutsu Kaisen 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Jujutsu kaisen 2. sezon ne zaman çıkacak sorusunun cevabı, ilk sezonun ardından oldukça merak edilen konular arasına girdi. 26 Mart 2021 tarihinde ilk sezonun son bölümünü yayınlayan bu anime yapımı, arkasında birçok gizemi bırakarak sezon finalini vermişti. Peki Jujutsu kaisen 2. sezon ne zaman çıkacak?

Jujutsu Kaisen 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Yönetmenliğinde Sunghoo Park’ın yer aldığı bir manga serisi olan Jujutsu kaisen, 2020 Yılında yayınlanması ile beraber birçok beğeniyi beraberinde getirdi. Şimdi ise hayranların aklında tek bir soru var; Jujutsu kaisen 2. sezon çıkacak mı, çıkacaksa ne zaman çıkacak?

Genel manası ile lanetlerin gerçek olduğunu ve insanlara zarar verebileceğini konu edinen anime korku dizisi Jujutsu kaisen, kitaptan uyarlama bir seridir. Bu serinin 2. sezonu hakkında henüz resmi bir açıklama bulunmasa da dizinin hayranları 2. sezonun 2022 ya da 2023 yılları içerisinde geleceğini düşünüyor. Ayrıca bazı film&dizi sitelerinde 2. sezon 1. bölümün çıkış tarihi 24 Eylül 2022 olarak gözükmekte.

Jujutsu Kaisen 2. Sezon Çıkacak Mı?

Yayınlandığı ilk tarihten bu yana yüz binlerce kişi tarafından izlenen Jujutsu kaisen, hayranları tarafından çok fazla beğenilmiş ve bu durum hakkında bir çok fan sayfasının açılmasına neden olmuştu. İlk sezonun 24 bölüm sürmesinin ardından Jujutsu kaisen 2. sezon ne zaman çıkacak ve Jujutsu kaisen 2. sezon çıkacak mı soruları gündeme gelmeye başladı. Bu kadar beğeni alan ve hayranlık duyulan bir dizinin ise mutlaka devam edeceği düşünülüyor. Ayrıca benzer bir içeriğimiz olan “Spy X Family 10 Bölüm Ne Zaman Çıkacak?” adlı makalemize de göz atabilirsiniz.