Ana SayfaDizi-FilmHacı Bayram Veli Ne Zaman Başlayacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Hacı Bayram Veli Ne Zaman Başlayacak?

TRT 1’in sevilen dizilerinden birisi olan Hacı Bayram Veli 11 Şubat 2022’den bu yana her cuma yayınlanıyor. Peki Hacı Bayram Veli Ne Zaman Başlayacak? Aşkın Yolculuğu: Yunus Emre dizisinin devamı niteliğinde olan Hacı Bayram Veli dizisi kısa süre içinde geniş bir izleyici kitlesine ulaştı. Ancak 8 Nisan Cuma günü yayınlanmayan dizi doğal olarak Hacı Bayram Veli ne zaman başlayacak sorularının sorulmasına neden oldu.

Hacı Bayram Veli Bu Hafta Var mı?

Her cuma 20:00’de TRT 1 ekranlarında gelen Hacı Bayram Veli dizisi sevenleri 8 Nisan 2022’de ekranlara gelmedi. Bunun üzerinde Hacı Bayram Veli ne zaman başlayacak soruları gündeme geldi. Ancak ne kanaldan ne de yapımcılardan dizinin ne zaman yayınlanacağı hakkında herhangi bir açıklama gelmedi.

2 haftadır Hacı Bayram Veli’nin yeni bölümünün yayınlanması aynı zamanda izleyicilerin aklına dizinin zamansız bir şekilde sona erdirilip erdirilmediğini de getirdi. Bu sebeple de dizinin sadık izleyicilerinin en çok aradığı soru da Hacı Bayram Veli ne zaman başlayacak oldu. Ramazan süresince gündüz kuşağında yayınlanan dizinin yeni bölümlerinin ne zaman yapılacağı ile ilgili herhangi bir açıklama henüz bulunmuyor.

Hacı Bayram Veli’nin Konusu Nedir?

Yunus Emre Aşkın Yolculuğu dizisinin devamı niteliğinde olan Hacı Bayram Veli Türk islam Tarihine ışık tutan yapımlardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. 26 bölüm olarak planlanan Hacı Bayram Veli’nin oyuncu kadrosunun içerisinde ise Burak Sevinç, Hüseyin Soysalan ve Sena Çakır bulunuyor.

Daha Fazla Oku: Hytale Ne Zaman Çıkacak?

Hacı Bayram Veli Ne Zaman Başlayacak?

Hacı Bayram Veli Ne Zaman Başlayacak sorusunun en net cevabını TRT resmi Twitter sayfası verecektir ama bizce yakın zamanda en geç 2 hafta içinde tekrardan devam etmesini öngörüyoruz.