Ana SayfaOyunHytale Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Hytale Ne Zaman Çıkacak?

Minecraft oyuncularının son derece yakından tanıdığı Hypixel Studyo tarafından hayata geçirilmesi beklenen Hytale ne zaman çıkacak? Oyunun duyurulmasının ardından aylar geçmesine rağmen henüz çıkmadı. Oyunu merakla bekleyen oyun severler ise bu aksaklıktan dolayı sürekli olarak Hytale ne zaman çıkacak sorusunu arama motorlarında aramaya başladı.

Resmi Youtube kanallarında yayınlanan oyunun fragmanları 45 milyonun üzerinde seyredilmesi ve 360 bin beğeni alması ise oyunun ne kadar çok merakla beklendiğinin en büyük göstergelerinden birisi olarak kabul ediliyor.

Hytale Çıkış Tarihi Belli Oldu mu?

Yapılan tanıtımlar sayesinde oyun hakkında çok fazla heyecan duyan birçok oyun severin bulunması doğal olarak sürekli olarak Hytale ne zaman çıkacak sorusunun sorulmasına neden oluyor.

Bu sorunun cevabının yetkili birilerinden gelmesini bekleyen oyun severler ne yazık ki  henüz tatmin edici bir cevap alabilmiş değil. Oyun ekibine yöneltilen Hytale ne zaman çıkacak sorusunun cevabı olarak gelen açıklamanın içerisinde oyun severlerin ne kadar heyecanlı olduklarını anladıkları ancak oyunun çıkarılması için en uygun zamanı bekledikleri bulunuyor.

Daha Fazla Oku: Resident Evil 9 Ne Zaman Çıkacak?

Hytale Ne Zaman Çıkacak?

Oyunu yaratan ekibin bu kadar süre beklemesinin sebebini ise oyun severlerin isteklerini tamamen karşılayabilecek bir oyun yaratma çabası sonucunda olduğu bildiriliyor. Son olarak oyun yapımcılarının Hytle ne zaman çıkacak sorusuna oyun severler için mükemmel bir oyun yaratmak için uğraştıklarını ve bu süreçte hızlarını artırdıklarını ekleyerek sonlandırıyor.