Ana SayfaDizi-FilmDisney Plus Destekleyen Cihazlar
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Disney Plus Destekleyen Cihazlar

Disney plus destekleyen cihazlar, ilgili platformun popülerleşmesi ile merak edilmeye başladı. Haziran ayında ülkemizde yayın platformları arasında yerini alan Disney+ birçok işletim sistemine uyumlu şekilde yayınlanmıştır. Disney Plus destekleyen cihazlar arasında Android ve IOS telefonlar yer alırken Windows cihazlarınızda da Disney+ kullanabilirsiniz. Windows cihazlarınızda Disney+ uygulamasını yükleyerek kullanabileceğiniz gibi tarayıcı üzerinden de izleme şansınız bulunmaktadır. Bunlara ek olarak akıllı televizyonlarınızda ve Mackbook’larınızda da kullanabilirsiniz.

Disney Plus Destekleyen Cihazlar

Disney Plus platformunu destekleyen cihazlar arasında birçok cihaz olsa da genel olarak işletim sistemi ile kıyaslayabiliriz. Bu kriterler işe aşağıda yer alan listedeki gibidir.

  • IOS 14 ve daha güncel sürüme sahip olan iPhone, iPod Touch, iPad
  • Android 5 ve daha güncel sürüme sahip olan Android cihazlar
  • Android 5 ve daha güncel sürüme sahip olan Akıllı TV’ler
  • Chrome 75+; Windows 7 ve daha güncel sürümlere sahip olan cihazlarda ve macOS 10.10 (Yosemite) ve daha güncel sürümlere sahip olan cihazlarda kullanılır.
  • Edge; Windows 10 ve daha güncel sürümlerdeki cihazlarda desteklenir
  • Safari 11+; macOS 10.12 (Sierra) ve daha güncel sürümlerdeki cihazlarda desteklenir

Yukarıda yer alan kriterler doğrultusunda Disney Plus destekleyen cihazlar kullanabilirsiniz. Ayrıca benzer bir içeriğimiz olan “Disney Plus Aynı Anda İzleme adlı makalemize göz atabilirsiniz.